Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Isztambuli mecsetben kell...

Isztambuli mecsetben kell ugye hijab. Mi számít annak?

Figyelt kérdés
Ugye a hijab takarja a hajat, a mellkast és a nyakat is. Ha felveszek egy kisebb kendőt, ami csak a hajamat takarja, és hátul kötöm meg, nem elől, viszont szűknyakú a pólóm az jó? Vagy a nyakat is el kell takarni? Volt már itt valaki? Bármilyen tapasztalat?

márc. 23. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, az utóbbi években mennyit változott, de a turisták által látogatott mecsetekben nem nagyon foglalkoznak vele.

Néhol:

- A cipőt le kell vetni a bejáratnál.

- Kendő elég.

- Rövid nadrág, forró nadrág (néhol nőnek egyáltalán nadrág) egy nagy kendőt magadra kell tekerned -van ahol adnak.

márc. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Miről beszélsz? Kapsz kendőt a bejáratnál, cipő le és annyi.
márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Egyébként az "isztambuli mecset" micsoda akar lenni?
márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a bazárban vettem kendőt, csak lazán feltettem a fejemre és átdobtam a vállaimon, az takarta mindenemet, és még szuvenirem is volt :)

(Nem Isztambulba terveztünk menni, csak lekéstük a csatlakozást és egy napra ottragadtunk, nyilván elmentünk így városnézésre is.)

márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kell hijab. Ugye. A vállnak és a lábnak lábszárig kellett takarva lennie, amikor én voltam, meg valami akármilyen sálat vagy kendőt kellett a fejünkre tekernünk. De hijab szóba sem került.
márc. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 scamdemic ***** válasza:
82%

Nekem az a tapasztalatom, hogy elől nem is tudnád megkötni, csak elöl.

[link]

márc. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Fedetlen fejjel, alkarral és lábszárral bemenni egy mecsetbe akkor is bunkóság, hogy hagyják a turistát bunkóskodni.
márc. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!