Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mi lenne ha elmennék Izraelbe...

Mi lenne ha elmennék Izraelbe dolgozni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 15:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt keresnél.
2010. nov. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Réti bubuzér ***** válasza:
100%
Külföldön dolgoznál.
2010. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
En elengedlek:)
2010. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
34%
A zsidók is menekülnek onnan, ide hozzánk (sajnos), akkor te mért mennél oda? Az egyik haver kint él már évek óta és azt mondja max 1100-1500 dollárt keres havonta és beszél héberül(ivrit) angolul és németül perfektül. Ha ehhez hozzáadod a lövöldözést meg a robbantgatásokat akkor kétlem, hogy megérné kimenni.
2010. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

Hát, ha valami szenzációs, különleges, magas kereseti lehetőséggel kecsegtető állást találtál, akkor menj, szedd meg magad, aztán gyere vissza!

De ha annyit keresnél, mint amennyit az előző válaszoló haverja, akkor én biztos, hogy nem mennék ki a helyedben!

2010. nov. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
69%
Az addig okés hogy kimennél dolgozni külfödlre, de ne Izraelbe szerintem..
2010. nov. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
56%

Megint én.


A srác akiről írtam az telefonos boltban melózott. A melóhelyemen beszéltem egy Izraeli dokival aki azért nem megy haza mint orvos melózni mert igaz, hogy az itthoni 110000ft-s kereset helyett 1-1,5 millát keresne havonta de a felesége Magyar és fél az előbb írt robbantgatásoktól, lövöldözéstől. Hangsúlyozom : Ő Izraeli és orvos!

2010. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
86%

Én voltam kint és csak egyetem miatt jöttem haza! A legvarázslatosabb és leggyönyörűbb hely ahol valaha voltam(pedig sok helyet bejártam már)! A légkör a feeling-je egészen más! Leírhatatlan!

Csak ajánlani tudom! Nem csodálkozom hogy mindenki magának akraja Jeruzsálemet, én is elfoglalnám szívesen:D

2010. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha hivatalosan mennel az a legjobb, mert jo fizetes, torvenyes es nagyon jol erezned magad.


Ha mint fekete munkas mennel, munkavallaloi engedely nelkul, az kemeny. (nem tudom fiu vagy lany vagy, eleg lenyeges). Ha lany akkor bentlakasos, teljes ellatas, heti 1 nap szabadnap idos felugyelet+haztartasi munka.

Ha fiu vagy akkor epitkezes, seged munka, szallas tomegszallas, paran kibereltek kozosen egy lakast, mert igy a legolcsobb. Kaja nem dragabb mint itthon. Viszont ez fekete munka, igy ha lebuksz, akkor azonnal kiutasitanak es ha nem adod meg a lakasod cimet, akkor meg a holmidat is hatrahagyva tesznek fel a repulore es vissza soha tobbe nem tudsz menni. Raadsul nagyon szigoruan veszik a fekete munkasokat.


Abban az esetben ha tudsz igazolni zsido szarmazast akkor meg tanulni is kimehetsz amit ingyen biztositanak neked es tanulas mellett dolgozni is tudsz.


A robbantasoktol nem kell felni, nincs tobb, mint barhol a vilagban. Nemi ovatossag, pl. meglatsz barhol egy elhagyatott csomagot, akkor nem veszed fel, nem nezegeted, hanem jo messzire elmesz onnan. SZerintem nem veszelyesebb mint barhol mashol a vilagban, pl Del Africa sokkal veszelyesebb.

Az angol tudasra szukseg van, ha nem tudsz heberul. Erdemes kimenni, ha van ra lehetoseg mert egy csodalatos orszag. Sok sikert es erezd magad jol,ha megprobalod.

2010. nov. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
Eggyel kevesebben lennénk itthon.
2010. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!