Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hova költöznétek szívesen?...

Hova költöznétek szívesen? Peking, Sanghaj vagy Hongkong?

Figyelt kérdés
(Ha ezek közül lehetne választani.)
2010. nov. 20. 12:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam Hongkongban és szerintem simán tudnék élni ott. Ami zavarna, hogy rengeteg az ember, nem lehet csak úgy sétálni a belvárosban mert rengetegen vannak. A terület is kevés, ezért pl. a lakások nagyon kicsik. De különben nagyon tetszet minden: az emberek kedvesek,hatékony a tömegközlekedés, az emberek kedvesek, jó az idő, finomak az ételek :-) Makaó is nagyon tetszet ott is élnék.

a PRC Kína: People's Republic of China

2010. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan kedvesek az emberek, hogy azt kétszer is leírtam.. bocsi érte..
2010. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 bénabéla11 ***** válasza:
86%

ah Kína:D köszönöm:D

szte3m ha van egy jó állásod, és találsz magadnak egy jó várost, nagyon jól meg lehet élni...illetve annyi az utazni meg látnivaló, h minden hétvégén mehetsz valahova életed végéig:D

ráadásul olcsó:D

az emberek meg legalább23872364284milliószor kedvesebbek, barátságosabbak...segítőkészebbek

2010. nov. 27. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
26%
sángháj :)
2010. nov. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
91%
Hongkong-mert közel lakna hozzám az unokatesóm :D
2010. dec. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
90%
HongKong ^ ^
2010. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
9%

Én a magam részéről két dolgot tisztelek és szeretek Ázsiában. 1. Egyedi természeti adottságok 2. Japán

Minden más felejthető. Annyi ott az ember, a vírus, elmaradás és a szegénység hogy azt kell mondjam, szerencse hogy európába születtem.

2010. dec. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 bénabéla11 ***** válasza:
78%
az utolsó válasza elég tudatlan és szánalmas...
2010. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Hongkong kb. olyan, mint New York.

Shanghai kb. olyan, mint egy elcseszett, prosztó Dubai.

Beijing pedig olyan, mint egy koszlott Moszkva.


Minden hasonlat sántít persze, de egyértelmű, hogy HK összehasonlíthatatlanul felette áll a másik kettőnek. HK egy hipermodern város, óriási a gazdasági jelentősége, a Föld egyik üzleti, technológiai, gazdasági csomópontja. Tiszta, modern. És tudnak angolul. Beijing Kína fővárosa, és ennyi. Ott nem üzleti, műszaki, tudományos elit van, hanem a komcsi pártelit és a felkapaszkodott félmaffiózó újgazdag réteg. Shanghaiban pedig főleg az utóbbiak. Piszkos városok, bunkó lakókkal. Szóval HK a jó hely.

2011. febr. 6. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!