Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaifölddel kapcsolatos...

Thaifölddel kapcsolatos kérdés, segítenél?

Figyelt kérdés

most olvasom hogy pár dologhoz kell oda ún.thai arrival card

az hol kapom a repülőn vagy hol? és mi az a vízum szám(visa no.) ? ez az mikor megkapom a pecsétet ha megérkeztem?


2010. dec. 10. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:

El kell menni a budapesti thai nagykövetségre, és vízumot kell kérni. Csak párezer forint, és néhány nap alatt meg van. Mindenkinek megadják, lényegében formaság. Arra vigyázz, hogy csak olyan útlevélre adnak ki vízumot, ami legalább még 6 hónapig érvényes. Itt megtalálsz mindent:

[link]

2010. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

a vízumom már megvan

és ez nem arra vonatkozik

2010. dec. 11. 05:22
 3/7 A kérdező kommentje:

akkor szerintem az útlevél számra vonatkozik .

majd kitalálom :D

2010. dec. 11. 05:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk már a repülőn osztogattak egy papírt (szerintem az az arrival card), amit ki kellett tölteni, aztán a reptéren le kellett adni az útlevél ellenőrzésekor. A vízum szám a vízumodnak a száma.
2010. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi^^de a vízumon az útlevélszám van azért gondolom h a kettő ugyan az (:
2010. dec. 12. 04:21
 6/7 bénabéla11 ***** válasza:

a vizumon ott az utlevélszám és a vizum száma is nehogymá ne lássad...bal oldalt...a madár és a fénylő, kör alaku matrica alatt...


az az arrival card meg csak formaság...kitöltöd a repülőn oszt kész...


én sztem az arrival card meg nem nagyon kell sehova...meg ha majd kimész látni fogod, h ha egy két dolog nicns meg az se zavar senkit...:D mindent el lehet intézni...csak pénzt vigyél magaddal:D jó lesz!

2010. dec. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de kell az a papír pl házasság kötéshez :P
2010. dec. 13. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!