Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata hogy milyen hivatalos papírok kellenek ahoz ha végleg szeretnék kiköltözni kínába?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Kinaba?es miert pont oda,milyen cellal?Ez attol is fugg!
2010. dec. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Milyen céllal? Hát nagyon szeretem kínát kúltúrát embereket kaját...ott szeretnék élni.
2010. dec. 23. 13:42
 3/8 anonim ***** válasza:
kiraly en is ezt kerdeztem de senki sem adott valaszt azt hiszem marad a kovetseg....
2011. jan. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen úgy néz ki
2011. jan. 17. 14:29
 5/8 anonim válasza:
a kérdésre nem tudom a választ, ismerősöm volt kint pár éve Kínában dolgozni, ő azt mondta elég gusztustalanok az emberek, összeköpdösik az utcákat, elég nagy kosz van, menj inkább Japánba
2011. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Japánba?

Köszi inkább nem...soha nem vágytam oda nem tartozik a kedvenc országaim közé...

2011. ápr. 6. 20:29
 7/8 anonim válasza:
Elmeorvosi. Bocs, de miért akarsz kimenni Kínába ráadásul végleg? Onnan az emberek szabadulni akarnak, nem beköltözni. Japán szerintem is jobb, tisztább hely.
2011. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

na jó látom senki nem a kérdésmre válaszol akkor inkább hagyjuk.

Amúgy Kína is nagy ország és igen vannak helyek amik elég lepukkantak és koszosak de nem gondolod hogy pont oda mennék...

2011. ápr. 7. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!