Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Baliról szeretnék egy kis...

Baliról szeretnék egy kis információt szerezni, van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

melyik társasággal repültetek, milyen átszállással?

mit érdemes megnézni, milyen az idő tavasszal?

mennyiből lehet egy ilyen 2hetes nyaralást megúszni?


2011. febr. 17. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Sokat számít az igény is.


Mi egzotikus ítra 4 csillagos szállo alatt nem megyünk, mert még a 4 csillag is elég kevés ezekben a szegény országokban, de ott már lehet jókat kifogni.


Mi tavaly mentünk volna, de közben terhes lettem és elvetettük az öteletet.

Mi 4000€-t szántunk rá (két fö), szerintem ebböl kijött volna all inclusive és költöpénzzel. 2 hétre mentünk volna.

ÈN mindig a holidaycheck.de oldalon nézem a szállásokat, itt értékelik és írnak róla más túristák. 4,5 allatti pontos szállót meg sem néztem , de olyan 5 körüliek már nem rosszak.


Balira mint a legtöbb egzotikus országba szervezett úttal érdemes menni, mert ök már eleve kedvezményes repjegyet ajánlanak, sokszor vannak akciók is.


tavasszal szerintem mint minden monszun közeli ország max májusig lehet menni utánna már állandó essözések vannak, amik ha 30 fok sem a legjobb.

2011. febr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ ! én külön kerestem repjegyet és külön olcsó szállást. hátizsákos, napon heverészős, körülnézelődős, itt ott elalvós kirándulást tervezek. egyedül a repülőjegy húzós, a szállás,kaja fillérek.. viszont jegyet eddig nem találtam 230e ft alatt..
2011. febr. 17. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Akinek ilyen a helyesírása, miből van 4000 eurója egy egzotikus útra??? (Nem a kérdezőnek szólt!!)

Igen, irigykedem, mert nem értem, hogy én, aki rendesen tanultam, miért nem vagyok ilyen szerencsés...

2011. febr. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsó irigykedö, minek tanultál rendesen? Orvosnak vagy jogásznak?


Ha voltál, már hátizsákos úton, akkor hajrá, sajna repjegyet nem fogsz jobbat kapni, söt most ahogy észrevettem az utolsó hetekben nagyon magasra mentek a repjegy árak. Amit tehetsz hogy olcsó szállásokat nézel szervezett útban, de nem 2 hétre hanem pl csak 5 napra de a vissza út 2 hétmúlva lesz csak. Mi is akartunk már olyan útra menni aminek egyik fele strandon ülés, lazítás másik egy kisebb körút. A körutat nem muszáj ugyan ott foglalnod.

2011. febr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!