Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Irán-ban Irak-ban, Malajziában...

Irán-ban Irak-ban, Malajziában vagy Venezuelában szebbek a lányok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 23:32
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Tadzsikisztánban
2011. ápr. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de az biztos, hogy Venezuelában a legkevésbé "túlöltözöttek". :D
2011. ápr. 30. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én sorrendem:


1., Venezuela

2., Irán

3., Malajzia

4., Irak

2011. ápr. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

minek kell kötőjel Irak és Urán után ? :D


egyébként nyilván Venezuelában


viszont szerintem a 3-4. hely a két arab ország, ugyanis ott leginkább csak a szemüket látod... láthatod

2011. ápr. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak: az irániak nem arabok, hanem perzsák. Nekem a perzsa nők nagyon tetszenek, ezért is került Irán két hellyel is feljebb, mint Irak.
2011. ápr. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Irán az első, bár a "kicsomagolásukkal" el lehet babrálni... De akinek nemcsak az a fontos egy nőben, hogy mennyit mutat meg magából a külvilágnak (vadidegeneknek), hanem értékelni tudja a szemét, a viselkedését, az értelmi képességeit (ebben a kategóriában toronymagasan a legjobbak) és persze otthon az alakját, azoknak a perzsa nőket ajánlom:-)
2011. ápr. 30. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%

A válasz írója 62%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:36


tudom, hogy az irániak perzsák (Irán arabul -> árják földje) de a perzsa szülők nem fogják jó szemmel nézni ha a hófehér magyar gyerek a lányukkal készül összeszűrni a levet, továbbá ott is alkalmazzák a sariát.. szóval ha perzsa nőt akarsz, akkor az nem egy egyszeri nő lesz, az biztos

2011. ápr. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

"szóval ha perzsa nőt akarsz, akkor az nem egy egyszeri nő lesz, az biztos"


Szó nem volt arról, hogy efféle ambícióim lennének ;)

2011. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem Venezuelában, az arabokat(nőket) meg ááá uhh nagyon nem szeretem(nem azért mert b×zi vagyok) csak undorítónak ,csúnyának találom őket.voltunk tunéziába mindegyik abba a fekete hosszú lepelbe és csak a feketével kisminkelt szemüket látni,ráadásul büdösek(gondolom olyanokkal fújják be magukat) és mindegyik szerintem ilyen kövér ,nagy orrú,ráadásul nem tudni mi van a ruha mögött(nem-e éppen egy C4 vagy bármilyen robbanószer van mert szokott lenni ilyen terrormerénylet főleg most lesz hogy Bin Ladent megölték:S) namind1 szóval szerintem Venezuelában a legszebbek vagy nemis inkább Japánba xD
2011. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
56%
Ha engem kérdel akkor egyikben sem. A magyar lányok a legszebbek.
2011. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!