Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Aeroflot tapasztalatok?

Aeroflot tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nyáron szeretnénk elutazni Ázsiába (Hong-Kong, Sanghaj vagy Szöul)az Aeroflotnak elég jó árai vannak de többen mondják hogy nem túl jó társaság. Tapasztalat valakinek?
2011. máj. 20. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mér lenne rossz?


Szinte csak a Airbus-aik és Boeing-jaik vannak. össvisz 6 db Ilyushin-juk van, de azok is nagyon jók. rendesen karbantartják a cuccost.

2011. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Inkább csomagkezelési ügyekben meséltek rossz dolgokat illetve a személyzettel és egyéb ügyintézéssel kapcsolatban.

Meg érdekelne az is hogy a Moszkvai terminál mennyire átlátható. Könnyen el el lehet ott igazodni angol tudással?

2011. máj. 20. 12:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tavaly mentem Hongkongba Aeroflottal, és nem volt semmi gond. A reptér kicsit nehézkes, nincs sok hely, de szerintem nagyon megéri velük menni, mert tényleg jóval olcsóbb, mint bármelyik más légitársaság. Az utazás során minden simán ment, és nagyon tetszet!
2011. máj. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!