Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Most fogok életemben először...

Most fogok életemben először repülőre szállni, és japánba megyek 2 hétre. Mi az amit mindenképpen vigyek magammal? Milyen tapasztalatok vannak japánnal kapcsolatban? A repülőzéssel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok.
2011. jún. 15. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Na, ha már ő minősítette magát, akkor neked már nem kell beszállni. Ne ítélj, hogy ne ítéltess!


A repülőút borzasztó hosszú és unalmas lesz. Vigyél zenelejátszót, könyvet, újságot, tölts le néhány játékot a telefonodra.


Mindenképp legyen a kézipoggyászban egy váltásruha. Egyrészt akár a gépen is jól eshet átöltözni a 10. óra repülés után, másrészt ha te megérkezel, de a csomagod Zürichből Szingapúrba indult, akkor sem leszel meglőve...


Vigyél magaddal adaptert is, hogy tudd tölteni a cuccaidat!

2011. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez nagyon hasznos válasz volt.
2011. jún. 15. 09:24
 3/7 anonim válasza:
Dejó neked :) első hozzá szolo meg elég gáz ha csak japánrol az anime jut eszedbe szerinted valaki emiatt v csak emiatt utazna el? egyszerűen tudatlan és bunko vagy. neked meg igen jók amiket irt az elöttem lévö. amugy szerintem ndm fogod unni, legalábc is én nem szoktam felleszel spanolva :) am meg én is zenét szoktam hallgatni és már képzelem milyen lesz.vihetsz magaddal japánról könyvet lesz időd olvargatni.meg kényelmes cuccba utaz.az biztos h az első utazásod emlékezetes és izgi lesz! ha szabad kérdeznem hogy h oda? :D
2011. jún. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nekem van egy olyan érzésem, hogy a kérdezőt személyesen is ismerem, és ha minden igaz már most kint van japánban. Ha tényleg az akire gondolok, akkor azért mert már régóta ki szeretett volna menni, és most lehetősége adódott rá. Pasi ügy. :D Pár hete lehet már hónapja is a srác volt itt magyarón japánból. :D
2011. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia, lehetne pár kérdésem?

Miért miész japánba? Kirándulás, suli stb? Illetve mennyibe kerül? :D


Elöre is köszi

2011. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Repülőn ülni az egyik legfaszább utazási élmény! Én imádtam!!
2011. jún. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valamit sugárzás ellen vigyél magaddal...
2011. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!