Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Élnél Törökországban?

Élnél Törökországban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 27. 12:03
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
63%
Isten őrizz !!
2011. aug. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Nem
2011. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Én itt élek Törökországban, és nagyon boldog vagyok.

A szüleim, és a tesóm hiányzik, de honvágyam nincs. Internettel napi kapcsolatban vagyunk.

Pár havonta haza szoktam menni 1-2 hétre, és jó otthon lenni, de ott viszont honvágyam van Töröko. felé.

2011. aug. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
31%
Soha. Inkább maradok itthon. Engem valahogy mindig betalálnak a török pasik, egyik rosszabb mint a másik, idegesítőek, nyomulósak, teszik a perverz megjegyzéseiket...hánynom kell tőlük. El se képzelem mi lenne ha kimennék akár csak nyaralni is.
2011. aug. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
1-2 hónapig max
2011. aug. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
Nyaralni szívesen mennék, viszont nem tudnék ott élni, nem bírom az ottani idöjárást.
2011. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. aug. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:

Talán igen. Bár nem tetszik az alapvető hozzáállás a nők felé (nő vagyok), de talán ennek ellenére mégis.

Gyönyörű ország, és jó meleg van! Imádom a török kaját is. Mondjuk amikor ott voltam, kicsit mogorvának tűntek az emberek, az fura volt.

2011. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%

Okés, azt el kell fogadni, hogy nem szeretik a nyugati embereket, de kénytelenek megtűrni őket, mert a turizmus sokat hoz a konyhára.

Érdekes az is, amit vki korábban írt, hogy hogyan viselkednek a nőkkel a török pasik. Nos, egy fejkendős muszlimával sosem udvariatlanok, sőt.. de egy nyugati turista, aki kihívóan öltözködik, és nem tud viselkedni, azzal persze, hogy tiszteletlenkednek.

Nekem az évek alatt még soha rossz tapasztalatom nem volt itt.

2011. aug. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
96%

Én belekóstoltam pár hónapra és bátran kimerem jelenteni, hogyha lenne lehetőségem gondolkozás nélkül kiköltöznék! Nekem az emberekkel pont ellenkező tapasztalatom van. Mindenhol mosolyognak, segítőkészek, előzékenyek, kedvesek voltak. Ami számomra pl döbbenet volt, hogy bementem egy boltba, nem vettem semmit, kifelé jövet még is mosolygósan kívántak további szép napot.


Pl. piacra nem szerettem egyedül menni, mert az eladók többsége férfi volt, és a török árusok amúgy is nyomulnak, tukmálnak, hátha még látszólag nem török nő vásárolgat egyedül. Egyedül ez volt, amit kerültem, de ott sem tettek olyan illetlen megjegyzést soha, amin felháborodtam volna, csak utáltam hogy minden szem rámtapad és minden második pasi felajánlkozik leendő barátnak.

Egyébként igen, teljesen más kultúra, más nép, más klíma, amihez hozzá kell szokni, de én imádtam!! Vannak kint fura szokások, kaják, dolgok, de hol nincsenek? Alig várom, hogy újra legyen lehetőségem kicsit hosszabb időt kint tölteni!


Teszem hozzá mielőtt tapasztaltam volna én is azonnal nemet mondtam volna a kérdésedre! A magyarok fejében olyan téveszme él a török népről és kultúráról, hogy aki nem látta saját szemével mi folyik ott, az csak vagdalózni tud nagy szavakkal, ahogy én is tettem egykor!

2011. aug. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!