Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Utazgatott már valaki Kelet-Tö...

Utazgatott már valaki Kelet-Törökországban?

Figyelt kérdés
Körutazást szeretnénk, vonattal vagy busszal, az ottani tömegközlekedést kihasználva. Mire kell vigyázni? Lányoknak pl. mennyire veszélyes?
2010. márc. 21. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Fiú vagyok, és csak nyugat-Törökországban jártam, arról tudom, hogy nőknek is biztonságos, de szerintem a kelet is vészes. Azt tudom, hogyha kelet-Törökországon belül akarsz utazgatni, akkor a vonatot nagyjából elfelejtheted, mert főleg kelet-nyugati irányú vasútvonalak vannak, és az se sok, szóval marad a busz.

2010. márc. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia. En 34 eves vagyok, 8 eve elek a ferjemmel Törökorszagban, İsztambul közeleben. Voltunk egy parszor a keleti orszagreszben, a sinhalozat nem tulzottan fejlett, szerintem is busszal sokkal könnyebben el lehet jutni mindenhova. Az iraki hatar közeleben levö területeket nem ajanlanam kirandulasra, de szerintem a többi resszel nincsen semmi gond biztonsag szempontjabol. Azert ha lany vagy, egyedül ne menj, este vagy ejjel ne maszkalj, bar azt hiszem, es barmely külföldi orszag eseteben ervenyes.

Eszak keleten Trabzon-ba es Közep keleten Kappadokia-ba feltetlen menj el! :)

2010. márc. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez jó hír, köszönöm szépen:)
2010. márc. 22. 14:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, ezen az oldalon mindent megtalálsz:

[link]


A "mire kell vigyázni" kérdésre jó tippeket ad:

[link] details/Safety/SingleMaleScams.html

[link] details/Safety/traveling_friends.html

2010. márc. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, bocs, nem olvastam végig... itt van még egy külön fejezet lányoknak:

[link]

2010. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
akkor az valóban jól hangzik..:-)
2012. márc. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!