Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Dubajban mennyire keresettek...

Dubajban mennyire keresettek a tanárok?

Figyelt kérdés
Elsősorban franciatanárok.
2011. szept. 10. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire nők és mennyire néznek jól ki :)
2011. szept. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát ha jól tudom a nőket nem látják annyira szivesen :D nem olyan franciatanár mint amire te gondolsz:)
2011. szept. 10. 11:37
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Oh, bocs :) Rossz az aki rosszra gondol? De h***e aki nem :)
2011. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Arabok szerint az összes NYUGATI NŐ k* és csak arra az egy célra jó. Ha nő vagy, még tanárként se tedd be egyetlen arab országba se a lábadat. Dubajba pedig különösen ne.
2011. szept. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok nő:D
2011. szept. 10. 13:05
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy nagyon jó lehet egy szigorúan iszlám szellemű kultúrában dolgozni. Nők becsomagolva, nincs alkohol, ha mégis, bezárhatnak érte, nincs más, csak bezárkózott családok, napi ötszöri ima, fehér inges (olajból meggazdagodott) beduinok, akik mélyen lenéznek. Ők az urak, rengeteg a pénzük, te pedig a hajlongó szolga. Vékony rajtuk a nyugati kultúra máza. Ráadásul ne a szállodák csillogásából indulj ki, az nem a valóság, hanem beszélj pl. olyan mérnökökkel, akik ott dolgoznak. Én beszéltem.
2011. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Semennyire de a stricik, kurv@k, himringyók annál inkább!
2011. szept. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, miket meséltek neked azok a mérnökök ? Kíváncsi vagyok.
2011. szept. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

énis:)

am ezt a dubajozást fejezzétek már be pls , hogy csak a k*rvák mennek oda-.-

2011. szept. 10. 14:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a mérnök (olajos) azt mondta, gyakorlatilag karanténban élnek, a helyiek nem, csak a palesztinok állnak velük szóba (ők a főnökök, ők a munkások, dubaji nem mocskolja be magát munkával), de csak a munkával kapcsolatban. Egyébként minden keresztény ellenség, amerikai, akkor is, ha nem az. Szinte gettóban élnek, a városba bármilyen ügyben kocsival és többen mennek, egyedül nem ajánlatos. Alkohol nincs, nő nincs, család messze, nehéz kibírni. A pénz nagyon jó, de nem minden. Szállodákba nem járnak, az nagyon drága. A neten szoktak lógni, vagy olvasnak.
2011. szept. 11. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!