Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyek azok a fizikai munkák...

Melyek azok a fizikai munkák (teszem azt, gépész, kőműves iesmire gondolok) amelyek nagyon keresettek Amerikában és/vagy Kanadában?

Figyelt kérdés
2011. máj. 9. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

USA

Egészségügy mindenképp, de én nem általánositanék a helyedben, mert az USA elég nagy ahhoz :):):)

Minden államban, minden városban változó. Itt PHX-ben pl a vendéglátás, egészségügy, épitkezéssel kapcs.dolog tuti jó választás. "Zárójelben" megjegyzem nem mindegy milyen státusszal vagy itt, ha azért kérded mert munkát keresel. Ha nem állampolgár vagy nem biztos hogy olyan szinvonalon fogsz itt élni mint egy amerikai.

2011. máj. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én jelenleg csak a fizikai munkákra vagyok kíváncsi, esetleg egy statisztika, lista, honalp stb segítene.

Előre is köszönöm!

2011. máj. 10. 06:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Egy közeli ismerősöm dolgozott kint.

Kimondottan, a tornádók utáni romeltakarítás volt a feladatuk.

A fizetésen felül, a hátrahagyott műszaki cikkekből,

a kedvükre válogathattak!

2011. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nagybátyám kint dolgozott 5 évig kőműves-vakolóként és a havi 2500 dollárt megkereste napi 10 órát dolgoztak kb és sok nagy házat csináltak meg szépre :D
2011. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!