Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Aki már volt Dél-Koreában. Az...

Aki már volt Dél-Koreában. Az mesélne róla? Milyenek ott az emberek? Meg bármi jöhet.

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

Dél-Korea tipikusan az a hely, ahol az ember kiválóan érzi magát, ha rövid időt tölt ott, és megcsömörlik, ha túl sokáig marad. Én valószínűleg tovább maradtam, mint kellett volna, és elég megkeseredetten tudok nyilatkozni csak.


Számomra Dél-Korea egy high-tech ország, ahol a fejekben középkor van. A társadalmi osztályok tagolódása és a konvenciók olyannyira áthághatatlanok, hogy hét év alatt nem sikerült egyetlen őszinte barátságot sem kötnöm, csak érdekkapcsolatokat. Bármit is próbáltam, mindig kívülálló maradtam, és sajnos munkakapcsolatokban is előjött az, hogy a han fontosabb, mint egy külföldinek adott szó. Mindenféleképpen hasznos tapasztalatszerzés volt, de örülök, hogy továbbléptem.

2011. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Leirod nekem privátba h mik történtek? csak ha van kedved
2011. szept. 24. 17:28
 3/9 anonim ***** válasza:
92%

[link]

Ez egy fiú blogja, aki 1 évet élt Koreában, szerintem nagyon hasznos lesz számodra. :)

Amúgy én nem jártam ott, de anyám volt egy konferencián áprilisban 10 napra ment, és neki nagyon nagyon tetszett, csak jó élményeket szerzett. Ő is ezt a blogot olvasta, mielőtt utazott.

2011. szept. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi utolsó :) és esetleg az USA-ról nem tudsz ilyen blogot?
2011. szept. 24. 21:41
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
sajnos olyat nem ismerek :( de ha van türelmed és időd keresgélni, akkor biztosan találsz valami hasonlót...cserediákok pl sokszor írnak blogot! sok sikert és jó utat! ;)
2011. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
82%

[link]


Itt országokra bontva megtalálod a legjobb blogokat!

2011. szept. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hogy vagy??? válasza:
82%

K***a jól hegesztenek, főleg AWI-val. :) Láttam youtube-on egy nagyon klassz vidit! Ezt skubizd meg!!! >>>

>>> http://www.youtube.com/watch?v=G11Osma3bWc

2011. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Szept. 28. 15:42: nagyszerű az a bloggyűjtemény aminek megadtad a linkjét, külföldön élő magyarok történeteivel, nagyon szórakoztató, érdekes és tanulságos!
2011. okt. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 alpha Ursae Minoris válasza:
82%

Nemrég jártam Dél-Koreában, a (mellesleg sok másról is szóló) blogomon mesélek az útról, képekkel.

Itt olvashatóak a Koreához kapcsolódó posztjaim:

[link]

2013. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!