Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Körübelül mennyi Japánba egy...

Bibl kérdése:

Körübelül mennyi Japánba egy út átlagosan? :D

Figyelt kérdés
Az az álmom, hogy egyszer eljussak Japánba.. Most gyűjtöm rá a pénzt, de sajnos nem tudom, hogy mennyibe kerül az út.. Hálás lennék, ha valaki megmondaná körülbelül az árát ;)
2012. febr. 1. 13:15
 1/7 anonim válasza:
Attól függ, hogy egyedül szeretnél menni, vagy esetleg családdal (ha van)? Hát személyre biztos 150 000 Ft fölött van. (Lehet hogy gyerekeknek kedvezményes.) Nem tudom pontosan, elnézést ha valami hülyeséget mondtam.
2012. febr. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 barbar10 válasza:
kb. 200.000
2012. febr. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi :D hát az az igazság, hogy én még csak 16 éves vagyok.. de szeretnék pár év múlva kimenni Japánba *.* az se baj ha valami kisebb faluba mennék.. mindegy :D és mégegyszer kösz :D
2012. febr. 11. 16:45
 4/7 anonim válasza:
200 ezerből a repjegyed van meg max, szállás kell, enni kell, gondolom vásárolni is szeretnél.. szóval egy félmilliót össze kell szedni, ha kényelmesen akarod tölteni a kinti időt. Továbbá nem árt megtanulni japánul sem.
2012. febr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 200 ezer már maga a repjegy...
2012. febr. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, 200 ezer körül a repjegy, és az élet elég drága kint, kaja is, utazás és lakhatás meg főleg.

Az sem mindegy, mennyi ideig akarsz kint lenni, és mit csinálnál.

Én voltam már ösztöndíjjal és privátban nyaralni is; mikor nyaraltam, egy ismerősömnél laktam/ettem 2 hétig, tehát arra szinte nem is költöttem, de így is elment 350 ezer mindenre.

2012. márc. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia. A Mondo magazin 2015/08-as számában van egy cikk ami ezzel kapcsolatos: 6000 km Japánban. A cikkben Anna (28) és Zoli (35) mentek ki, WWOOF (World Wide Opportunities on Organic Farms - wwoofjapan.com) nevű program keretében. Erről azt kell tudni hogy lényegében mezőgazdasági önkéntes munka fejében a házigazdák ételt és szállást adnak.

Turistaként azt hiszem 3hónap a maximum amit kint lehet tölteni.

A cikkben továbbá leírják, hogy hol voltak, az utukat és egyéb hozzá kapcsolódó dolgokat.

A Japan Rail Pass-t érdemes még itthon kiváltani, árban jobban jön ki. Valamint a repjegyeket illetve a szállásokat érdemes hónapokkal előbb lefoglalni, hogy legyen hely.

A repülőjeggyel kapcsolatosan pedig láttam már 800Ezerért is.

2015. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!