Kezdőoldal » Utazás » Európa » Velencébe utazom a barátnőmmel...

Velencébe utazom a barátnőmmel, szeretném meglepni egy szép velencei maszkkal, mennyibe kerülnek ezek átlagosan?

Figyelt kérdés

Ti mennyiért vettetek Velencében olyan igazi, szép porcelán álarcot? Úgy értem, hogy igazi, hogy nem csak ilyen szemre tevős, anyagból készült maszk. Tudom, hogy mennyire tetszene a barátnőmnek, már régóta szeretne ilyet, de mégis milyen árra készüljek fel? Nagyon drága?

Köszönöm!

F/19


2011. júl. 3. 14:03
 1/3 anonim válasza:
Ugy tudom hogy k.b. 20-30 euró körül van az ára (Velencében minden nagyon drága). Kellemes utat, remélem tetszeni fog neki a maszk
2011. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokféle árban vannak,8inkább több pénzt vigyél) de boltban vegyétek, ott általában igazi ott készült maszkot árulnak, amiről tanúsítvány is van.

De azért a gondolázást se hagyjátok ki:-)

2011. júl. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :D

A gondolázást nem hagyjuk ki, az lesz a legromantikusabb az egészben. :P

2011. júl. 4. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!