Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Thaiföldre utazott mér valaki...

Thaiföldre utazott mér valaki az esős időszakban? Milyen iylenkor az átlag hőmérséklet? Mennyi ideig tartanak az esőzések? Milyen volt az út?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 14:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Monszun fél évig tart... folyamatosan esik az eső, pára, meleg... dunszt
2012. máj. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én szeptemberben voltam. Minden nap esik fél-1 órat az eső, egyébként 30 fok. Abszolút kibirható, szuper kis nyaralás volt.
2012. máj. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sZamu válasza:
Októberben voltam, napközben 30 fok fölött, éjjel kb 25 fok volt a hőmérséklet. A magas páratartalom egyáltalán nem zavaró, legalábbis nekem nem volt az. Minden este esett kb fél órát az eső, de nem úgy mint itthon szokott, mindenféle bevezető nélkül, 1-2 percen belül szakadt mintha dézsából öntötték volna. Viszont meleg volt az eső, kellemes érzés volt elázni:)
2012. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
majusban voltam minden szep zold volt de neha olyan eso volt hogy terdig ert a viz az utcan kellemes meleg volt es nem zavart az eso mert gyorsan jott es gyorsan vege lett Az utak nehol eletveszelyessek voltak a dzsip alig birta igy megallt megvarta a felhoszakadas veget mi meg aztunk
2012. okt. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a vegen oktober november kibirhato.

jon am a viz,de nem egesz nap...

2015. jan. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!