Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata arab emberekről?

Figyelt kérdés
Az érdekelne,hogy milyenek igazából?
2012. máj. 22. 23:34
 1/8 anonim válasza:
35%
Az egy külön világ,ne akarj benne lenni.
2012. máj. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ismered Yusuf Amirt?

Na olyanok.

2012. máj. 23. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ez nem igaz. Az arabok is emberek, ott is vannak jók és rosszak. Muszlimok azon belül az sem mindegy hogy siita vagy szunita és vannak koptok és jezidek és még ....

És vannak Egyiptomiak, Szírek, Iraki, Tunéziai, Algér ....

Nem akarok melletük érvelni, de azért nem itélheszt meg egy embert csak mert arab.

Biztos lehet általánositani, pl: az oroszok isznak, az olaszok meg dagadtak de ezek a dolgok nem mindenkire igazak.

2012. máj. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
rendesek, akiket én ismerek. Szeretik a focit, meg a nagy családot, a gyerekeket. a volt párom túlságosan pénzorientált volt, de persze ez nem általános szerintem. Ja és mindenképpen pozitívum, hogy sose jön haza sörszagúan és nem ugrik le a kocsmába, és véletlenül másnap ténfereg haza... Maximum a play stationozés fajulhat órákig el :D
2012. máj. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hirtelen haragúak, könnyen sértődnek.
2012. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Tudnak kedvesek is lenni...:)

Nálunk van pár külföldi hallgató. De sajnos borzasztó milyen kajákat esznek... Kissé büdös, viszont finom. Már amelyik. És az embereknek is van egy számomra kellemetlen illatanyaguk...

2012. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem lehet általánosítani, mindenki más.Pl. a magyarok sem egyformák...

Az én apukám arab(Algéria), és már 30 éve itt él Mo.-n.Anyukám szerint már sokat "európaisodott". :)

2012. jún. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
az én apukám is arab.. és sokan gondolják meg mondogatják hogy jaj milyenek az arabok... pedig egyáltalán nem rosszak..lehet hogy van egy két rossz ember de akiket én ismerek azok mind rendesek. :D
2012. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!