Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Iránon, Afganisztánon, Pakiszt...

Iránon, Afganisztánon, Pakisztánon Indián és Mianmaron (Burmán) átautózni mennyire lenne veszélyes?

Figyelt kérdés
Beírtam a Google Earth-be a Budapest, Bangkok útvonalat, és kiadta. :D Az út a fent említett országokat érintené. Az út egyébként legalább 2 hétig tartana. Ki mit tud ezekről az országokról, főleg Iránról? Mennyire halálos hely?

2012. júl. 29. 10:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Irán ezek közül a legbiztonságosabb hely. De hogy lehet-e külföldiként Iránban vezetni azt nem tudom.
2012. júl. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Burmában pedig nem lehet csakúgy szabadon mozogni. Ott nem lehet csak úgy át autózni az országon.Tehát Burmát mindenképp ki kell hagyni.
2012. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A Google Earth-szel sajnos nem lehet tudtommal más útvonalat tervezni, mint például a GPS-sel.
2012. júl. 29. 12:43
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz átjutni Bangkokig autóval. Indiáig el lehet menni, ismerek olyan embert aki többször is megcsinálta (igaz tömegközlekedéssel, és nem saját autóval ment), Irántól egyáltalán nem kell tartani, rendkívül biztonságos hely, és az emberek is barátságosak. Viszont Mianmarba egész egyszerűen nem engednek be a határon, mert nyugatiként csak repülővel utazhatsz be az országba. Mivel India felől a többi szomszédja fel se túl jó a közlekedés, ezért nem fogsz tudni eljutni így Bangkokba. Viszont Oroszországon, Kínán , Vietnámon és Kambodzsán át lehet esélyed, de az ugye egy jó 10000km-es kerülő, de gondolom ha már ilyenek komolyan eszedbe jutnak, akkor a pénz és az idő nem jelenthet gondot.
2012. júl. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Most még nem jutott komolyan eszembe, bár egyszer az életben megcsinálnám.
2012. júl. 29. 21:39
 6/17 A kérdező kommentje:
Afganisztán és Pakisztán mennyire veszélyes? Nem kell attól félni, hogy valahol felrobban melletted egy pokolgép?
2012. júl. 29. 21:40
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell Afganisztánt útba ejtened, mehetsz közvetlenül Iránból Pakisztánba. Ezek az országok alapvetően nem veszélyesek, bár Pakisztán északi részét azért nem ajánlatos meglátogatni, de ha Indiába mész, az úgyse esik útba.
2012. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy Dél-Irán már Pakisztánnal határos, de mégis, Afganisztán mennyire veszélyes? Elvégre ott bujkált Bin Laden is, és eléggé Nyugat-ellenes a hangulat, 10 éve még háború volt ott.
2012. júl. 29. 22:04
 9/17 anonim válasza:
100%

Irán a legbiztonságosabb, egyébként érdekességként mondom, hogy az iráni az egyetlen nyelv ahol a magyar szót ugyanúgy mondják mint mi, tehát nem hungarian-nek.

Afganisztán és Pakisztán elég veszélyes hely.

India viszonylag biztonságos, de ott sem árt vigyázni.

Mianmarról eddig kb semmit nem hallottam :P

2012. aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Afganisztánt vagy Pakisztánt nem élnéd túl.
2012. aug. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!