Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Utazott már valaki turistaként...

Utazott már valaki turistaként Japánba vagy Kínába? Mik a tapasztalataid?

Figyelt kérdés
Hogyan utaztál? Mennyi ideig tartott a repülőút? Mennyibe került az út összesen? Milyen volt a szállás, hogyan boldogultál az ott élő emberek között? Minden vélemény, tapasztalat érdekel, mert hatalmas álmom egyszer kijutni akár Japánba, akár Kínába, de amilyen drága utakat találok, szinte esélytelennek látom...
2009. júl. 17. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem rokonom volt Japánba.. 2 hónapot.. Azt mondta, hogy számára szörnyű volt, az a sok ember és neki bizony a sok fénytől megfájdult a feje, na meg a sok szánmonoxid miatt is kivolt.. Kínába is járt.. És azt mondta, hogy teljesen mások az emberek.. És tényleg 2 teljesen különböző kultúra... Azt mondta gyönyörű, de nem lakna ott! És a közlekedés pocsék! Meg nem isznak csapvizet csak palackozottat.. Meg van valami kínai pálinka és azt ott már reggel isszák meg ilyenek.. De öreg a bácsi.. Szóval lehet nem is annyira gázak a körülmények.. Mondjuk lehet, hogy pár napig fájni fog a fejed a sok kipufogógáztól.. Bocsi, hogy csak ennyivel szolgálhattam..
2009. aug. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. =) A válaszodban volt néhány érdekesség, szóval mindenképp hasznos volt. =)
2009. aug. 26. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem voltam, de úgy tudom, hogy Japánba érdemesebb utazni, mert figyelmesebbek és kedvesebbek az emberek. Én Kínát mégis jobban szeretem :D
2010. márc. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
9%
Terhes lettem!! :'(
2010. júl. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!