Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Maldív-szigetek vagy Phuket?

Maldív-szigetek vagy Phuket?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb hely?(nyaralás szempontjából)
2012. aug. 2. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
szerintem Maldiv szebb lehet.
2012. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Phuket!


Kivéve, ha nászútra mész! A Maldív-szigetek szép, de rohadt unalmas. Nászútra jó, de amúgy nem ér annyit, amennyi az ára. Tudom, kétszer voltam, ebből egyszer nászúton.

2012. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy búvár, akkor nem érdemes a Maldív szigetekre menni szerintem (hacsak nem búvártanfolyam miatt mész).
2012. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Phuketen lehet az erdőben sétálni?Milyenek az árak?
2012. aug. 2. 19:34
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Thaiföld, de nem Phuket. Phangan 1000X szebb.
2012. aug. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi tavaly novemberben voltunk Maldív szigetekenk.


Szerintünk kicsit sem unalmas, habár ez a pihenés országa, vagy is ha képes vagy lazítani, könyvet olvasni, bárban ücsörögni és órákat a vízben halakat nézegetni, esetleg masszásra menni és hajó kirándulásra, akkor Maldív.


Mi ki sem tudtunk jönni a vizböl olcsan csodát láttunk a vízalatt. habár már jártunk a karib térségben, de ez lenyügözöbb mindennél. de mindenképpen jó szigetet is kell választani, mert valahol kevesebb a hal, van ahol sokat kell uszni a zátonyig stb...

Ami még feledhetetlen a hidroplánnal szigetek felett.

Amiért bejött még, mert minöségi minden, az emberek rettentöen kedvesek, a kiszolgálás nem csak a jatt számít...


habár phuketen nem voltam, de nekem Thaiföld kicsit alacsonyabb szinvonalnak tünik, én oda úgy mennék hogy 1 hét körút az országban és 1 hét láblógatás a strandon.

maldív szigeteken meg tényleg a halak, a könyved, a koktélok és a massázsok amik érdekesek.


ja és még valami, sokan utaznak úgy hogy elöször 4-5 nap dubai majd 1 hét maldív, vagy 4-5 nap srílanka aztán maldív.

2012. szept. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

És az étkezést hogyan oldottátok meg?

pl vannak azok a kis villák és akkor oda hozzák az ételt vagy pedig bementek a szigetre és ott esztek?

2013. jún. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!