Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Bangok melyik részén érdemes...

Bangok melyik részén érdemes szállást foglalni? Pattaya vagy Phuket a jobb?

Figyelt kérdés

Bangkok központjában szeretnék lenni, közel a bárokhoz, bevásárlóközpontokhoz.


20éjszakát leszek ott Thaiföldon Pattayan, Bangkokban és Phuketen. Szerintetek hol mennyit kéne aludnom?


Phuketnek és Pattayanak melyik városrész a központi helye? (közel a tengerhez)


2012. ápr. 9. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Pattaya a legkedveltebb hely. Innen átmehetsz Bangkokba is és kimehetsz Phuketre is. Pattayán a számozott utcák úgy helyezkednek el, hogy mind a tengerre vezetnek ki. Szinte mindenhol a központban vagy, úgy van felépítve a nyaraló hely. Hogy hol mennyit aludj? Ahol és amennyit tartózkodni szeretnél az adott helyen.
2012. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

pl 4nap alatt meg tudom nezni Bangkokot, nem?

többi nap meg fele-fele Pattayan és Phuketen az jól hangzik? Phuketről azt hallottam hogy unalmas pár nap után, ez igaz?

2012. ápr. 9. 18:30
 3/7 anonim ***** válasza:

Bangkokból elég 4 nap szerintem, ha csak várost nézni akarsz és nem vásárolgatni.

Igaz még Phuketen nem jártam, de közel hozzá, Krabin igen, és ott nem lehet unatkozni annyi látnivaló van. Mármint a környező kis szigeteken lehet kirándulni, mert rengeteg érdekes sziget van. Mivel Phuket is közel van a szigetekhez, ezért biztos az sem lehet unalmas.

2012. ápr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bangkokból még sok is 4 nap. Igazából első nap kialszod magad és max 2 nap elég megnézni mindent és este kurv@zni.


Pattaya közel van a fővároshoz, de szerintem nem olyan jó.

Phuket külső részei sokkal nyugisabbak és szebbek, a tengere is szebb, cserébe az éjszakai élet ugyan olyan.

2012. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha a puncik miatt mész oda akkor Pattaya
2013. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

pattaya olcsobb ,jobb,tobb csaj.

phuket szebb nyugisabb...

en most pattayan vagyok.

2014. nov. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Phuket egyértelmű, lehet , hogy nem olyan választék van mint Pattayan de nyugisabb és nem húznak annyira le , vagyis kevesebb az esély rá.. Pattayaban már több a rizikó.
2015. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!