Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Aki kint él/élt Japánban mit...

Aki kint él/élt Japánban mit esznek ott? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem sokára megyek ki egyik barátomhoz, de eléggé válogatós vagyok kaja téren. Mit esznek ők ott reggelire meg satöbbi..jó azt tudom, hogy naponta elfogyasztják a 3 kg főtt rizst meg zöldség meg hal. Na de a probléma ott kezdődik, hogy nem szeretem a halat..ebből következik, hogy a sushitól meg hányok. Mit fogok én ott enni 2 hétig?? :oo
2012. nov. 9. 15:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ők reggelire is rizst esznek, kidíszítve. De ne izgulj, kenyeret, sajtot, felvágottat ott is lehet kapni.
2012. nov. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Vigyél néhány konzervet, de gondolom nem csak sushit lehet kapni úgyhogy nopara
2012. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg féle kaját lehet ott is kapni. Max mekin, burgen kingen, kfc-n fogsz élni, vagy elmész valami olasz étterembe :) sőt asszem magyar étterem is van Tokióban.
2012. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Vagy például ők nagyon szeretik még a tésztát is, rengeteg féle tésztás ételük van. Ramen, yakisoba stb.
2012. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mindent ami japán, de ugyanúgy kapsz ott is olyan kajákat, mint itthon :)
2012. nov. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó akkor ha elmegyek boltba lesz kenyér meg vaj..és akkor nem kell minden nap a rizst ennem..huh. Nagyon köszönöm a gyors válaszokat!:D
2012. nov. 11. 17:01
 7/10 anonim válasza:
0%

lucky bastard vigyél engem is XDD

Kül leves meg etc ott is van xD Húsis van no para XD

2012. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
jah tegnap nem írtam biztos van ott kenyér? én nem tudok róla h lemész a boltba azt megveszed a szeletelt kenyeret mint itthon mivel ott nincs "igény rá" bár ha van majd írd meg
2012. nov. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Micsoda baromságok...japánok főleg halat esznek, zöldséget és jó minőségű marhahúst. Konzervet nagy eséllyel már a reptéren elveszik... Ha te is olyan vagy mint én, maradsz a gyorsétteremnél vagy olyan helyeknél ahol van hús krumplival! De előtte tájékozódj hogy milyen hús is az....mert lótól a kutyáig sok mindenre vevő a japán gasztronómia.
2012. nov. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Haru azt mondta majd elvisz gyorsétterembe. Nem is szeretem a gyorskaját>.< bár most úgy néz ki kicsit csúszik az utazás, szóval addig majd próbálkozom még a japán kajákkal.
2012. nov. 15. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!