Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kb mennyibe kerül egy Japán...

Kb mennyibe kerül egy Japán út? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Mondjuk egy hétre,a hotel,repülőjegy. +kiadásokat nem számolom.

2013. márc. 10. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A hotelek arra felé nagyon drágák,bár a booking.com-on vannak nagyon jó vételek.hát szerintem úgy mindennel együtt 350-400 ba is belekerülhet mert a repjegy maga 200-250.
2013. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2013. márc. 11. 17:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Hello!


Mindig várj meg több választ, több embertől.

Durva lenne ha csak 250-ért lenen repjegy Japánba.

pl.: Budapest TOKIO járat ., 62,193 Ft oda és vissza is annyit.

Pontos járat: Budapest - Doha (qatar) - Tokio

Vissza ugyanez:

Szóval repjegy oda vissza: 124,385 Ft a Qatar AIRWAYS légitársasággal , plusz poggyász persze.

Februári időpont.


szállás: 12.000 Ft-ért is van / éj, ami már jónak számít. legalább 3 csillagos (Szerintem)


Így biztos, hogy nem 450.000 Ft az 1 hét, hanem szállástól függően 200 - 230-ért is kijöhet lazán.


Az meg pláne jó, hogy ha pl a pároddal mész, akkor a 12.000Ft / éj szállás, az 6000Ft/fő/éj árra jön ki ugyebár.

2013. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hello! Köszönöm a válaszod! :)
2013. okt. 23. 14:09
 5/5 Yehudina ***** válasza:

Ha nincs kifejezett uticélod azzal, hogy Japánba akarsz menni, akkor inkább válaszd Kínát. Nem bánod meg! Ott még mindig építik a szocializmust, tehát olyan árak vannak ott, mint kis hazánkban a '70-es években, vagyis olcsó. A látvány olyan, amit soha az életben nem lehet elfelejteni. Biztos vannak szervezett utak kis hazánkban is, amik arra is jók, hogy már eleve van olcsón 4-5 csillagos szállás reggelivel, esetleg ebéddel, minden nap van egész napos kulturprogram, és este is általában vacsorával együtt.

Japán Kínához képest kb. 8-szor drágább, de szerintem oda sem érdemes csak úgy elmenni, hogy majd akkor keres szállást az ember, ha odaér. El se tudom képzelni, hogy ilyen lehetőség lenne Japánban.

2013. dec. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!