Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mindenképpen kell-e a vissza...

Mindenképpen kell-e a vissza jegy vízumkérelemhez?

Figyelt kérdés

Tajvanra készülök vízumot igényelni. Repülőjegy vásárlás előtt felhívtam az irodát, ahol igényelem a vízumot, megkérdeztem, szükséges-e a vissza jegy a vízumhoz. Azt mondták nem szükséges, elég ha az oda jegy megvan. Viszont online kell kitölteni a vízumkérelmet, és ott kérdezik a visszaút dátumát. És minden oldalon azt írják szükséges vissza jegy. Akkor most mi van?

Volt még egy olyan bekezdés is, hogy "ha nem tudja az utazás dátumát, azt adja meg, mikor tervezi az utazást".

Ezek szerint akkor mégsem kell a vissza jegy? Nem értem, és izgulok...


2013. márc. 31. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
igen kell! olyan országokba, ahova vízum kell, oda elvárják hogy tudd felmutatni a repülőjegyedet, mert ha nem, akkor előfordulhat hogy nem engednek be az országba.
2013. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondták azt a követségen, hogy nem kell? Voltam már 2x vízum nélkül Tajvanon, most igényelem meghosszabbítható vízumot, mivel időközben megházasodtam.
2013. márc. 31. 15:57
 3/3 A kérdező kommentje:
Megkaptam a vízumot visszajegy nélkül.
2013. ápr. 13. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!