Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Érdemes bangkokba nyaralni?

Érdemes bangkokba nyaralni?

Figyelt kérdés
Nyáron a családdal Bangkokba megyünk nyaralni és aki volt ott az kérem írja le hogy milyen volt stb.
2013. ápr. 1. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Thaiföld valamelyik szép partján/szigetén érdemes nyaralni, és az elején/végén útba ejteni Bangkokot városnézés céljából.
2013. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Giggancs válasza:
Bangkokban nyaralni? Hát előbbivel értek egyet.Ha már ilyen messzire eljöttök,akkor nehogy bangkokban nyaraljatok már! Legélhetőbb nyaralós helyek: Koh Samui, Koh Phangan. Bongkokhoz közeli szigetek(szintén szép) Ko Chang,Ko Samet. Nézegess utánuk.
2013. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Samui es Phangan helyett Koh Tao-t ajanlanam, kevesbe turistas, de atmehetsz masik szigetre. Bangkok erdekes, nem szabad kihagyni, de nyaralni nem fogsz.
2013. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, ha még nem mentetek el, akkor aktuális.

Bangkok egy fantasztikus hely! 14 vagyok, idén nyáron mentünk a családommal Bangkokba+ Koh Samui+ Kambodzsa (Angkor+Phnom Penh)

Én imádtam Bangkokot, az emberek elképesztően kedvesek, segítőkészek, mosolygósak, bár ez kamboban is így volt.

Amit tuti megnéztek az a Királyi palota, Arany/Smaragd/Fekvő Buddha, a Chao Praya-n a hajózás is nagyon jó..

Vásárlás szempontjából az MBK egy nagyon klassz hely, nagyon olcsó és szép dolgokat lehet kapni, és lehet alkudni, plusz a PatPong, Khao San Road.... van sok hely. bangkok nagyon klassz, én imádtam:)

2013. júl. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!