Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Mennyibe kerül nekem egy út...

Mennyibe kerül nekem egy út Dubai-ba?

Figyelt kérdés
Olyan személy segítségét várom aki már járt az országban vagy jártas ebben az ügyben.Abu Dhabi-ba szeretnék utazni,de nem tudom mennyi a repjegy,a vízumot hogyan kell intézni és mennyibe kerül valamint mik az egyéb költségek amikkel számoljak?
2013. jan. 27. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:
5%
Ha "dolgozni" mész, semmibe, sőt még neked fizetnek.
2013. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most akkor Dubai vagy Abu Dhabi? Repjegy, szállás nincs fix áron, nyárra olcsobbak a jegyek, mert akkor annyira meleg van, hogy jóval kevesebben mennek oda.
2013. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Repülőjegy: Igen változó.

180 ezertől 1,2 millióig. És ez nem oda-vissza!

Szállás: Függ, hogy hány csillagos, hogy milyen (1 ágyas, 2 ágyas, apartman, stb.stb.stb.)

Vízum: A nagykövetségen tudsz igényelni

További költségek: Biztosítások, költőpénz..

Készülj fel, hogy egy személyre igen drága kiruccanás.

De a google segítségével mindenre rátudsz találni.

Vagy ha felkeresel utazó irodákat, akkor ők konkrét árakat mondanak. Igaz ők egy bizonyos összeget rátesznek mint haszon.

2013. jan. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!