Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen szuveníreket, tárgyakat...

Leo Taxil kérdése:

Milyen szuveníreket, tárgyakat érdemes hozni Kínából, aminek nem kell nagyon utánajárni, de csak ott lehet kapni?

Figyelt kérdés
teszem azt rizsszedő kalap, fa papucs, de sokkal inkább valamilyen fa-fűszer-virág mag? Szeretnék ültetni valamilyen különleges növényt.

2013. júl. 4. 00:57
 1/5 anonim ***** válasza:

A fapapucs mondjuk nem kiköpött kínai dolog, nekem a japánok jutnak eszembe róla.

Vegyél bármelyik boltban egy tucat féle gyümölcsöt, edd meg és tedd el a magját. Ha szerencséd van, kikel.

2013. júl. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam Kínában akkor a női ismerősöknek kínai pólót vettem (nem nem azt ami otthon a kínaiban kapható:) ). Ilyesmit: [link]

A többségnek nagyon tetszet. Vettem még ajándékba jó minőségű kínai teát is. Az is népszerű volt.

Kínában rengeteg gyógynövény van. Csak megbízható helyről vedd és nézd meg mi van benne (vagy kérdezz rá ha ne érted a nyelvet), mert gondolom extrém állatokból kívont szert senki nem akar, de valami gyógynövényes nem rossz ötlet. Főleg, hogy kínában nagyon nagy hagyománya van a gyógynövényes gyógyításnak.

Kínában rengeteg érdekesnek tűnő vacak van, figyelj arra, hogy tényleg hasznos dolgot vegyél. Én vettem kis kínai sminkes táskát, hát túl nagy sikere nem volt. Csokit is hoztam arra persze egyből rávágták, hogy ugye nincs benne kutyahús.. Persze lehet, hogy csak az én ismerőseim túl maradiak :)

A fűszer jó ötlet, de hanyagold a növényeket a vámosok nem fognak örülni neki. Európába nem szabad(na) behozni más kontinensről élő növényt.

2013. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, jó, hogy mondod nem lehet behozni növényt, nem tudtam, bár én magra gondoltam, nem tudom beleszámít-e az is

köszi

2013. júl. 5. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet, de nem hiszem, hogy ellenőrzik. Én fűszert hoztam azért nem szóltak.
2013. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
eredeti rolex órát 5 dollárért
2013. júl. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!