Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Melyik országban van jó...

Melyik országban van jó szexturizmus?

Figyelt kérdés
Thaiföldről már tudom.

2013. júl. 17. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Thaiföld azért, mert a gyerekprostitúció legális, meg mert sok a transzevsztita... remélem nem ilyen céljaid vannak!


Amúgy Hollandia, Németo, Ausztria, Kenya, Kuba, Jamaika, Dominika, Brazília, Indonézia,

2013. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyébként Thaiföldön csak gyerekek és ladyboy-ok vannak? Olvastam történeteket, és már az az érzésem, hogy abban az országban nincsenek felnőtt nők.


A felsorolt országokat köszi, de a kérdést Ázsiához írtam :D

Főleg Vietnam érdekel, illetve Malajzia, Laosz, Fülöp-szigetek, Korea. Valójában Kínán és Indián kívül bármi jöhet.

2013. júl. 17. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Thaiföld. Egyértelműen. Nem csak gyerekek vannak, ez hülyeség. Nagyon sok nő van, akik egy kis pénzért készségesek tudnak lenni. Fülöp-Szigetek is jó amúgy, esetleg Laosz.
2013. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vietnam hasonló lehet Thaiföldhöz, ebben a filmben arról van szó, amit egyes kifejtett:

[link]

Szerintem egész Indokína ilyen, ott gyakorlatilag a gyerekek tartják el a családot.

Még egy film a témáról:

[link]

2013. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fülöp szigetek, Kambodzsa. Egyébként Thaiföldön rondák a nők. Myanmarban nagyon szépek és ápoltak bár ott nem hiszem hogy lenne szexturizmus.
2013. júl. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kubában is jelentős a szexturizmus, Európában, pedig Bulgária a vezető.
2013. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyarország...? A prostitúció legális, kommunikációs problémád nincsen, van elég beszámolós oldal hogy ne verjenek át vagy éppen meg.
2013. júl. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Alföldet javaslom.
2013. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!