Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogyan lehet megkülönböztetni...

Hogyan lehet megkülönböztetni a japánokat a kínaiaktól? Vannak valami jellegzetes vonások, amikből fel lehet ismerni, hogy ki japán és ki kínai?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha esetleg nem jó helyre tettem ezt a kérdést ... :S:$:)
2009. okt. 21. 12:26
1 2
 11/17 anonim válasza:
Nem teljesen igaz hogy a kínaiak és a japánok különböznek arcforma szemnagyság stb. Épaz hogy telsen egyformák. Nézd me Zhang Ziyi és Charlene Choi Anna Wong vagy Gillian Chung arcát. Ez a négy szépség kínai. Nagy szemük van és nagyon vékonyak. Aoi Miyazaki ő japán színésznő nagy szemel de kerek-ovális arcal.Yu Aoi japán színésznőnek pedig tényleg kifejezeten ovális arca van a szemei neki normális mandulavágásuak. Habár a kínaiaknak inkább tényleg sárgásabb a bőrük mint a japánoknak.És létezik barna hajú japán de a kínaiak m8ind fekete hajúak.
2010. jan. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
69%
Mindegy. Mindkét fajta nagyon gyönyörű.
2010. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Szerintem is gyönyörűek. A srácok meg helyesek :)
2010. jan. 11. 19:10
 14/17 anonim ***** válasza:
a kínaiak arca szélesebb, kerekebb, a japánoké egy kicsit nemesebb, a szemük nagyobbra nyitott, összességében európaisabb, bár még így is nagyon ázsiai :)
2010. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Uhh.. :) nekem továbbra is nehéz őket megkülönböztetni.. nem tudom ki hogy van ezzel :D köszönöm a válaszokat amúgy :)
2010. jún. 27. 17:09
 16/17 anonim válasza:
A Japánokat nem láthatod fényképezőgép nélkül , a Kínaiak meg csak hamis márkajelzésű piaci cuccokkal láthatod :)
2010. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Az elsőt nem tudom mennyire igaz, de a második az teljesen :D köszi a választ:)
2010. nov. 7. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!