Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Japán mint nyaralási célpont?

Japán mint nyaralási célpont?

Figyelt kérdés

Volta valaki Japánba nyaralni?


És ha igen mi a véleményetek az országról ?



2013. aug. 4. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tavasszal vagy összel érdemes menni, télen hideg van, nyáron párás a levegö. Rengeteg pénzre lesz szükséged meg némi nyelvtudásra.
2013. aug. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nekem japán az egyik kedvenc országom, nyelv tudás valóban nem árt, bár legtöbbjük tud angolul
2013. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én épp Japánban vagyok, ha gondolod irj privit konkrét kérdésekkel :)
2013. aug. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Mi 2 hetet voltunk 4 éve nyáron. Meleg és párás volt az idő, de a mostani budapesti klímához képest kész felüdülés lenne...

Nagyon sok helyen egyáltalán nem beszél SENKI angolul, csak japánul, pedig a fiatalok mind tanulnak angolul, esetleg még bólogatnak is, hogy persze, tudnak, aztán ha kérdezel valamit, kiderül, hogy egyáltalán nem értik. De ettől függetlenül nagyon segítőkészek és végtelenül udvariasak a külföldiekkel. Engem pl. a nyilvános WC-kben mindig előre akartak engedni, csak mert fehér ember vagyok. Nagyon ciki volt :-)

Gyöngyörű, izgalmas ország, egyedi kultúra, különleges, szeretnék még visszamenni.

2013. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Utolsó.. nem azért akartak előreengedni mert fehér vagy, hanem mert vendégekkel igy szokás :)
2013. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Baromság, hogy "vendég". Feketékkel nem lettek volna ilyen udvariasak.
2013. aug. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés japán tud elfogadhatóan angolul. Van itt néhány hozzánemértő felhasználó.
2013. aug. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

Bármikor érdemes oda repülni.

És az angolt ott nagyon sokan beszélik, nem analfabéta magyarok.

2013. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
6-os.. bocsi, én itt élek, de persze te jobban tudod...
2013. aug. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!