Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az mennyire normális, hogy...

Az mennyire normális, hogy nyaralni autóval megyek, de magát az utat, a vezetést jobban élvezem, mint a nyaralási időt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Rengeteg ember van, aki eljuthat valahová fapados repülővel, mégis inkább vonattal, busszal vagy autóval megy, hogy maga az utazás is egy élmény, kaland legyen. Én is nemrég vonattal mentem Berlinbe, pedig a repülő egy picit olcsóbb lett volna. Nem bántam meg!
2013. máj. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
en is nagyon szeretem az utazast. akar repulovel akar kozuton. Na meg persze az ottlet sem rossz, de az odauton meg az ottletet is lehet varni, valoszinuleg ezert van olyan kulonleges varaza az utazasnak.
2013. máj. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok.
2013. máj. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is ilyen vagyok. Nem megerkezni, hanem menni szeretek es kocsival. Es mikor megerkezek, akkor mennek egybol tovabb. :)
2013. máj. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Pont ugyanezt érzem én is évek óta, és azt hittem én vagyok defektes.:) De ezek szerint nem. Örülök neki.
2013. máj. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Vandorlelek vagy. De ha belegondolsz, akkor igy kene elni az eletet. Hiszen az elet az utazasrol szol, nem a vegcelrol/eredmenyrol. Nem akarsz roghoz kotve lenni, vilagot akarsz latni es imadsz vezetni, ez ertheto, jard be a vilagot, aztan mondd el az uj generacionak egy konyvben h mit tanultal.
2013. máj. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!