Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kínába utazok 3 átszállással,...

Wanadyum kérdése:

Kínába utazok 3 átszállással, oda AirFrance, vissza KLM. Olvastam hogy kézipoggyász 1 táska+1 laptoptáska. A táskámba lenne becsekkoláskor az övtáskám, +a fényképezőm kistáskában. Tehát fizikailag 4 táska, látszólag viszont 2 lenne nálam Így engedik?

Figyelt kérdés

2013. aug. 27. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
minek bonyolítod ennyire? 1 db normál kézipoggyász ÉS 1 db laptoptáska VAGY fényképezőgép táska vihető fel! Vizuálisan is max 2 db és nem több!
2013. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a normál kézipoggyászban lenne a fényképező kistáskával
2013. aug. 27. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Engedik, bár a KLM elkezdett a csomagokkal cigánykodni az utóbbi időben. Ettől függetlenül ilyenért nem fognak problémázni.


De ha megkérdezhetem hogy sikerült 3 átszállásos utat szervezni Kínába 1 helyett?

2013. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, engem is érdeklne, 3 átszállás? Max. 1-et még ki lehet bírni, simán 2 nap szerintem mire odaérsz. Miért nem az Aeroflottal repülsz, nem egy elit légitársaság, de csak egyszer kell átszállni Moszkvában. Én nem két hétre jöttem Kínába, de egy 22 kg-s nagypogyásszal meg egy kb. 10 kg-s hátizsákkal simán eltudtam hozni azt amire szükségem van.
2013. aug. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!