Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Ázsia

A kérdés

Angliában dolgozok ezen a héten haza látogattam a szüleimhez. Akikkel el szerettem volna menni 2 hétre Szingapúrba és Japánba. Az út ki van fizetve 3 személyre, de édesapám lebetegedett és édesanyám nélküle nem akar jönni?

Itthon nincsenek nagyon barátaim, mert 7 éve kint vagyok. Hol tudnék útitársat keresni?

Természetesen nem kérek cserébe semmit, max a társaságot.

2013. okt. 13. 17:46  Privát üzenet  

A válaszok
letezik olyan biztositas, ami betegségre visszatéríti. Ha nagy szerencsed van, pl. a repülöjegyen, vagy az "all inclusive" megrendelésnél adtak ilyet mellé, nézd meg a szerzödést.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2013. okt. 13. 18:08 Privát üzenet
Angol barátaid nincsenek? Szerintem megérné nekik leutazni ide, ha cserébe mehetnének veled Ázsiába. Esetleg régi osztálytársak? Nem hinném, hogy itt lenne a legjobb ötlet keresgélni...

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2013. okt. 13. 18:54 Privát üzenet
valóban, másodiknak igaza lehet. most ha így hirtelen azt mondanád, hogy csak jöjjön veled valaki, mennék én is :D de azért más pénzén nem utazgatnék(ha így értetted :D)

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2013. okt. 16. 23:44 Privát üzenet

Hallgass a másodikra, jót mond :) Itt hidd el, rengeteg ember - köztük én is - kapásból mondaná, hogy megy, de más (főleg egy idegen) pénzéből elég ciki helyzet tud lenni. De nem baj, majd 1 év múlva úgyis megyek végre ki tanulni ;)

De jó utat!! ^^

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2013. okt. 19. 02:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van olyan közületek aki haza akar költözni külföldről?
Mit tehet az apa ha a 17éves lány az apjával akar élni az anya kivitte amerikába nem engedi haza?
Párom, Hollandiába akar menni dolgozni, és csak három havonta jönne haza. A gyerekek nem akarják engedni. Mit tegyünk, hogy itthon maradjon?
Szerintetek ha egy tízen hat éves lány nem akar haza menni a részeges apjához és nálam lakik márt lassan egy hónapja és most az apja fel akar jelenteni a rendőrségen hogy nálam...
Nem akar haza jönni az ovodábol?
Hogy taníthatok be egy örvös galambot úgy hogy szabadon legyen de hozzám térjen haza és akár hívásra is oda jöjjön hozzám ha a közelben van?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Ázsia rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!