Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Animések - ázsia fanok!...

Animések - ázsia fanok! Kiköltöznétek Japánba?

Figyelt kérdés

én pl szó szerint anime - manga fan vagyok, de ha megnyúznának se költöznék ki oda, egyszerűen számomra a kultúra, az értékrend és az ételek is olyan távoliak- sokkal jobban szeretem az európai kultúrát - angol kultúrát (mert Londonban lakok) és annyira boldog vagyok, hogy erre a kontinensre születtem, persze semmi bajom a japán emberekkel! (legjobb barátnőm is az xd)


ti hogy vagytok ezzel? Ki szeretnétek menni? Szerintetek gáz, hogy animés létemre nem akarok odamenni?



2013. nov. 22. 16:04
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Én sem költöznék ki Japánba, mert szeretem Erdélyt. Természetesen 1-2 hétre/hónapra/évre kimennék, de többre nem.
2013. nov. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
7%

Animés vagy?

És nem vágysz japánba??

Ez gáz!

2013. nov. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Én személy szerint szívesen laknék japánban. :)

De ettől függetlenül nem gáz!Nem minden anime és manga fant érdekel a japán kultúra.De én se szívesen hagynám itt az otthonom örökre.

2013. nov. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én bár nem vagyok tipikusan animefan, mert már jó ideje nem nézem animéket, csak olykor olykor egy becsúszik, inkább élőszereplős japán sorozatokat nézek, de imádom Japánt, a kultúrát, a nyelvet, a szokásokat, a hierarchikus rendszerüket, a gondolkodásmódjukat... úgyhogy igen. kiköltöznék.

mindenképpen!

2013. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát, én mint japánban tanuló egyetemista, a "minden mindegy, csak magold be" féle mentalitást nem annyira szeretem. De eddig nagyon jó elvagyok itt :)
2013. nov. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én is nagy anime/manga fan vagyok el mennék mondjuk nyaralni oda egy vagy két hónapra de nem költöznék ki oda.Persze sűrűn látogatnám.
2013. nov. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok fan, de lenne lehetőségem kiköltözni - viszont nem tudom, menjek-e.

Teljesen mások a szokások, a kultúra, az életvitel..

A munkalehetőségek pedig lényegében nem jobbak, betelepülőként pláne nehezebb normálisat találni, de még japánként is nőként nehezebb érvényesülni, férfiként pedig nagyok az elvárások és rengeteget kell dolgozni.

2013. nov. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerintem inkább ha itt nem találsz munkát valahová máshová menj, Bécs közelebb van mint Ózd és elég sok munka is van...
2013. nov. 24. 07:13
 9/10 anonim válasza:
En is anime-manga utjan ismerkedtem meg Japannal. A nyelvet mindenkepp megakarom tanulni, es ki is akarok menni egy bizonyos idore. Az hogy kikoltozok e vagy sem azt nem tudom. Ha sikerul kijutnom es tapasztalatokat szereznem az ottani eletbol akkor majd meglatjuk :)
2013. nov. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7. vagyok, van itt is munkám, valószínűleg kint se halnék éhen, csak azt hiszem nem lenne sokkal egyszerűbb az élet, mint itt. Sőt.

Valóban ha már külföld, akkor szerintem előbb megyek angol/német nyelvterületre.


Egyébként a kapcsolódó kérdés vagyok alul, majdnem ugyanezt kérdeztem. :)

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__azsia__5069848-kikolto..

2013. nov. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!