Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Volt valaki juliusban Dubajban...

Volt valaki juliusban Dubajban? Ki lehet birni a hoseget? Mert akkor utazom.

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Dubai-ba ne júliusban utazz! 45-50 fok sem ritka, magas páratartalom mellett.
2013. dec. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mar megvannak a repjegyek,szoval azert kerdem.
2013. dec. 24. 09:10
 3/7 anonim ***** válasza:

az elég kellemetlen... ha jól bírod a forróságot, akkor menj. kendővel, és olyan világos, szellős ruhadarabokkal készülj. Nem véletlenül öltöznek úgy az arabok, ahogy...

neked kell tudnod, mennyire bírod a hőséget... én személy szerint a 35 fokot sem szívesen viselem el, nem hogy a 45-50-et.

2013. dec. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En voltam augusztus elejen, es igy derult ki hogy szivbeteg vagyok, feldagadt a bokam , (felvizesedett), a hosegtol alig kaptam levegot, csak ugy birtam ki egy nap 3 orat az utcan hogy leontottem magam egy vodor vizzel, vagy allandoan rohantam bevasarlokozbontbol a metroba, vagy a buszra ahol klima van, s nem vagyok hofeher boru de barna sem, voltam maroccoban 40 fokban de az szaraz meleg, teljesen mas, talalkoztam egy fekaval, aki ugandabol jott, s azt mondta ez meg neki is elviselhetetlen, szoval meresz vagy hogy nyar kozepen megy, de vannak azert europaiak, akik ott elnek allandoan, sok sikert!
2013. dec. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem így lenne, minden év vége felé hirdetésekben keresnének betelepedőket a kihalt körzetek újra telepítése érdekében...


Dubajban (is) emberek élnek, akik általában kibírják a hőséget, mert alkalmazkodnak hozzá az öltözködésükkel, a viselkedésükkel. (Pl. napi program megválasztása.)

A járművek, épített létesítmények légkondicionáltak, azért vannak néhányan, akik kibírtak már néhány júliust ott...

2013. dec. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kuvaitban voltam nyáron ,hát mit mondjak egy Magyarnak brutális a 40-50 fok,de mivel száraz jobban bírható mint itt a 30fok.

Sokat nem fogsz ténferegni az utcán,szabadban.

Egyébként ha nem muszáj inkább később menj,nagyobb élmény

2013. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kibírhatatlan a meleg, ráadásul magas a páratartalom. Kora reggel szoktak strandolni az emberek, napközben klímás helyen tartózkodnak, amikor lemegy a nap és sötétedik, akkor ismét kimennek a szabadba, a boltok is nagyon későig, a plázák éjfélig vannak nyitva.

Nem turistáskodásra való ott a nyár...

2013. dec. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!