Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Kazahsztán felé szeretnék...

Kazahsztán felé szeretnék utazni a nyáron. Olyan embert keresek aki Almaty felé megy. Érdekel Kijev, Volgográd, Moszkva és Isztambul is. Kamionos, turista lehet bármi. Vízumom és pénzem van de nem repülhetek. Ismertek ilyen embert?

Figyelt kérdés

2013. dec. 26. 15:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem, és szerintem itt nem is fogsz találni. Amúgy vagy Isztambul felé mész, vagy Kijev-Moszkva felé. Én az északi utat javaslom, sokkal kevésbé macerás, mint átkelni Iránon, Türkmenisztánon és Üzbegisztánon (főleg ez utóbbi egy elég szörnyű hely). Amúgy mi célból mennél. Almaty nem a legszebb város, 1-2 napot el lehet ott tölteni, de többet nem nagyon, szerintem Asztanába mindenképp menj el, meg egy-két vidéki helyre. Én most nyáron utaztam keresztül Kazahsztánon vonattal. Budapestről indultam, és Kijev, Moszkva, Szent Pétervár érintésével érkeztünk meg Asztanába, ahonnan tovább mentünk Saryshagan-ba, a Balkhas tó partjára, majd onnan mentünk Almatyba, ahonnan tovább utaztunk Kirgizisztánba. Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan!
2013. dec. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!