Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hogy a legolcsóbb eljutni a...

Hogy a legolcsóbb eljutni a Bajkál tóhoz?

Figyelt kérdés
vagyis igazából irkutszkba

2014. jan. 4. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, és rugalmas vagy, akkor Moszkváig repülő, onnan vonat. Viszont ha nincs olcsó repjegy épp Moszkvába, akkor oda is vonat.
2014. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van, annyit pontosítanék, hogy a WizzAir a legolcsóbb fapados Moszkvába. A vonatok közül az "platzkart"-ot javaslom. Lehet, hogy elsőre furcsa, hogy több, mint 50 ágy van egy légtérben, de igazából teljesen megbízható, biztonságos, kényelmes. Már sokat utaztam én is így, Oroszországban, és máshol is, soha nem volt semmi gondom. Arról nem is beszélve, hogy jóval olcsóbb, mint a kupé.
2014. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ez kb egy főre oda-vissza mennyibe kerülne
2014. jan. 5. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. 100.000Ft lenne, csak az utazás, tehát ebben a vízum, és az étkezés költsége nincs benne.
2014. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én idén nyáron voltam.

repülővel a legjobb legolcsobb eljutni oda mert én oda fele vonatal voltam megvolt a feelingje de vissza már repülővel.

ha időben lefoglalod a repcsit akkor moszkva -irkutszk csak oda az 60k ft a budapest-moszkva az meg olyan 20-30k között van irkutszkból buszal 3-4 óra az út az útviszonyok miatt de lehet vonattal is a bajkál tóhoz menni ahol még a faluban magyar turista szalámit is lehet kapni :)

2014. dec. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!