Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan a legolcsóbb eljutni...

Hogyan a legolcsóbb eljutni Athénba? Június végén utaznék.

Figyelt kérdés
Az idő, átszállás, csomagok száma nem elsődleges szempont, hanem leginkább az, hogy minél kevesebbe kerüljön az út.
2013. jún. 8. 00:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Busszal. Nézd meg a Eurolines weboldalt, sztem 35-45 körül lesz.
2013. jún. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legolcsóbb most talán szerintem is a busz. 24000Ft-ért vannak odafele utak és 16000Ft-ért visszafele járatok június vége felé. Tehát egy oda-vissza út 40 ezer forintba kerül elvileg.
2013. jún. 8. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyalog, vagy bringával :)
2013. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vonattal!


Szabadkáig busz vagy vonat! Onnét pedig Balkan Flexipass jeggyel ami 50 euró körül van. Ez a jegy 30 napig érvényes ebből 5 napot lehet vonatozni. A megkezdett utazás, ha több mint egy naptári nap csak egy napnak számít. Ha du. 4 óra után indul a vonatod és úgy jobb neked akkor azt lehet másnapi utazásnak számítani.


A jegyár amit írtam a 26 év alattiakra vonatkozik. 26 év felett 90 euró körül van az ár.


A jegy érvényes: Szerbia, Románia, Bulgária, Törökország, Görögország, Montenegró minden járatára, viszont helyjegyet (az Görögországban ingyenes, de regisztrálni kell), hálókocsi jegyet külön kell váltani ha azt is szeretnél.


Van Budapestről közvetlen vonat is, de annak nem tudom az árát.

2013. jún. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!