Kezdőoldal » Utazás » Dél-Amerika » Mi a legolcsóbb módja eljutni...

Mi a legolcsóbb módja eljutni dél-amerikai naagyvárosba (főképp Rio de J. -ra, Buenos Airesre, Braziliavárosra gondolok) repülővel?

Figyelt kérdés

Horribilis repülőjegyárak vannak és nem értem, miért ,,mert pl. New Yorkba már 150.000-től oda-vissza lehet találni jegyet.

Próbáltam úgy is, hogy New Yorkból mennék Dél-Am.ba, az olcsóbb, de az is elég sok.


2011. jún. 18. 17:20
 1/9 anonim válasza:
100%
Nem tudom, hogy ez a legolcsóbb-e, vagy olcsóbb-e, mint amire gondolsz, de Amszterdamból pl. lehet egy átszállással menni 170-200 ezerért oda-vissza, illetékkel együtt. Amszterdamba ki lehet jutni fapadossal (nem egészen amszterdamba, hanem másik városból átutazni oda), vagy Orangeways busszal.
2011. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Már mentem Rióba 160ért is, nézni kell az akciókat.

A legolcsóbb stoppal a tengerig, onnan meg némi pénzzel bejutni egy teherhajóra :D . De korántsem ajánlatos...

TAP, Air France, Alitalia, Európai átszállással - sokkal olcsóbb.

2011. jún. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
utsó vok: Brazíliavárosba ne menj, ott nincs semmi. És rohadt messzevan Riótól...
2011. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket. Mit ajánlatnátok, ha Brasiliavárost nem ?

Rió, Buenos Aires, Sao Paolo ?

2011. jún. 25. 10:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Rio. Buenos Aires-ben nem voltam, de Rió gyönyörű. Ami még gyönyörű Brazíliában nagyon: Serra da Canastra Nemzeti Park, vagy az Iguaçu vízesés délen. Salvador inkább, mint São Paulo, ami a régi főváros.( Brazíliának Brazíliaváros már a 3. fővárosa, első Salvador, azt követően pedig Rió volt.)

A legszebb állam szerintem Mato Grosso. De Rió környékén (Rió de Janeiro államban) is vannak elképesztően szép városok/helyek. Nézd meg a gugliba ezeket: Petrópolis, Teresópolis.

2011. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

utsó vok:

Tessék a 10 legszebb tengerpart egy brazil cikk szerint:

1- Jericoacoara (em Jericoacoara, Ceará)


2- Espelho (em Curuípe, Bahia)


3- Carro Quebrado (em Barra de Santo Antônio, Alagoas)


4- Carneiros (em Tamandaré, Pernambuco)


5- Farol (em Arraial do Cabo, Rio de Janeiro)


6- Taipus de Fora (em Barra Grande, Bahia)


7- Baía de Castelhanos (em Ilhabela, São Paulo)


8- Ponta do Mel (em Mossoró, Rio Grande do Norte)


9- Praia do Rosa (em Praia do Rosa, Santa Catarina)


10- Mangue Seco (em Mangue Seco, Bahia)


(Első a településnév, mellette az állam neve.)

2011. jún. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ill. még egy:

[link]

Ezen az oldalon van egy képekből álló videó lent, ott csemegézhetsz! :)

2011. jún. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
55%

Nézd meg a "Turistas" ("Végzetes kitérő") [link]

Című filmet, és nem akarsz majd oda menni!

2011. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
1 Éve szerintem még olcsóbbak voltak a repülőjegyek, mert tavaly nyáron kiutaztam Brazíliavárosba, a repülőjegy átszállással New Yorkot is érintette, és csak 150ezer forint volt, egy akció keretében. Szerintem jó ötlet átszállással menni északról délre. Az akción kívül még szerencsék volt, hogy meg tudtuk nézni New Yorkot, mert reggelre értünk a nagy almába, aztán este ment a gépünk Brazíliavárosba. De ez már más téma. És amire nagyon kicsi az esély, hogy nyersz egy jegyet, pont oda...
2011. júl. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!