Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » MMikor érdemes egzotikus utat...

Szbetty23 kérdése:

MMikor érdemes egzotikus utat foglalni?

Figyelt kérdés
Pl.: Maldív-szigetekre szeretnénk menni január-március kközött
2014. jan. 6. 01:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Mármint idén január-március között? Hát azt úgy tavaly szeptemberben mondjuk.


Manapság már a last-minute az eddig meglévő minimális fontosságát is elvesztette és minél előbb annál jobb. Ha 2015-ről kérdezel, akkor foglalj most.

2014. jan. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

" Ha 2015-ről kérdezel, akkor foglalj most."


Ez hülyeség, semmi értelme ilyen korán foglalni.

2014. jan. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó, nyilván túlzok, de az most zajló téli szezon jó árairól régesrég lecsúszott, csak ezt akartam érzékeltetni.
2014. jan. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, én küldtem el hiányosan a kérdésemet. Mivel készülünk már egy fél éve, alaposan olvasunk fórumokat, és tudjuk, hogy nem igazán működik a last minute :) Tehát 2015re gondoltam. A nyári foglalás szerintetek ideális?
2014. jan. 6. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:

Jövő télig rengeteg időd van.

Ha utazási irodákra hagyatkozol, akkor persze tök mindegy mikor és mit veszel.

Ha viszont olcsóbban szeretnéd megúszni, akkor tanulnod kell. Sokat kérdezni, és persze kellő alázattal utánaolvasni.

A helyedben kitalálnám, hova szeretnék elmenni. Aztán olvasgatnék sokat. Milyen az idő, mit érdemes megnézni. Tényleg azt szeretném-e. Aztán ha tudom mit és kb mikor néznék meg, olvasnék arról, mikor a legolcsóbbak a repjegyek. Hol kell szállást keresni.

Persze kérdezhetsz is.

Ha sokat olvasol, meglátod, a Maldív-szigetekkel pl. az a baj, hogy a szervezett út drága, és magad is nehezen oldod meg olcsóbban. Hogy érthetőbb legyek, az egyes atollok eléggé elszigeteltek, és eléggé drága a transzfer, nincs helyi kaja, ki vagy szolgáltatva. A repjegy is nehezen kombinálható jól.

De olvasgass, és tanulj, vagy menj irodával. :)

2014. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ki kell nézni a hotelt nagyjából elsőnek. A repjegyet érdemes utazás előtt már 3-5 hónappal nézegetni és ha van egy nagyon jó ár, akkor sokat nem kell gondolkodni a foglaláson. Repjegyhez a skyscanner-t ajánlom, nekünk bevált az egzotikus útnál. A szállást is érdemes 1-3 hónappal korábban foglalni, esetleg lehet választani lemondhatót is. Ha szállásban stb. kell segítség keress meg privátban, lehet tudok kedvező ajánlatokat egy komoly cégen keresztül...
2014. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!