Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Február közepén szeretnék...

Juvidu kérdése:

Február közepén szeretnék menni Thaiföldre 11 hònapos babával. Kérem segítsetek mire kell odafigyelni, mit érdemes/ kell vinni? Milyen oltásokat kapjon a baba?

Figyelt kérdés

2014. jan. 13. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Most nem ajánlják a Thaifoldre utazást!!!A turisták nem tudnak haza jonni...igaz, ez februárig rendezodhet. De akkor is? Kicsi a gyermek, én nem mennék.Vesélyes!!!Kaját, vizet,mindent itthonrol kellenne vinned.
2014. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Egyetértek az előttem szólóval. De ha mégis bevállalod nem ajánlom az oltásokat. Én biztosan ezüst-kolloidot, grapefruit mag kivonatot vagy hasonlókat vinnék, úgy tudom lehet adni babának is, de nézz utána ill. kérdez meg szakember véleményét. 2 éve amikor Thaiföldön voltunk vittem ezüst-kolloidot és az egyik alkalommal a vízben a korall (vagy ilyesmi) felsértette a lábamat és vérzett több helyen. Volt nálunk ezüst-kolloid és azonnal kezeltem. Nagyon jó külsőleg is fertőtlenítésre. Persze ittam is belőle.
2014. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ez a helyzet a vàlasztàsok miatt van. Vàlasztàs 02. 02.-àn lesz.Remèlhetőleg az indulàsunkig rendeződik a helyzet.

Valaki olyan tudna segìteni aki màr volt kint babàval?

2014. jan. 15. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi ugyan még nem voltunk babával, de nélküle 4-szer jártunk kint és várandósan is ott nyaraltunk, idén a 2.5 éves kislányunkat visszük teljes lelki nyugalommal.

Ha szántok időt Bangkokra, akkor - lévén 10 milliós város- minden bizonnyal el tudjátok kerülni a tüntetések helyszínét. Emlékeim szerint mi 2010-ben jártunk az akkori tüntetések helyszínén a Khaosan-nál tuk-tuk-kal, de semmi különös nem volt, nagyobb volt a tömeg, de ENNYI!

Amit előttem írtak, azon nagyon jót nevettem, nagyon képben lehet a válasz írója : "Kaját, vizet,mindent itthonrol kellenne vinned." Kérdezem én, ugyan miért? Thaiföldön MINDNEKI palackozott vizet fogyaszt, minden bizonnyal nektek is jut pár üveggel :) Kaját miért? Millió féle bébiétel közül válogathattok, bárhol tudtok frissen készített húst, rizst, friss gyümölcsöt venni, ezer féle pelenka van, megkockáztatom, hogy nagyobb a választék, mint itthon. És számíthattok arra, hogy mivel nagyon szeretik a gyerekeket, mindenhol megkülönböztetett figyelemben lesz részetek és tengernyi önkéntes bébiszitteretek lesz, hogy megihassatok nyugodtan egy görögdinnye-shake-et :)

Mi február 19-én indulunk több hétre, több helyre megyünk, ha gondolod, írj privit!

Javasolnak néhány oltást, nekünk felnőtteknek megvan a Hepa A-B, de egy turisták által látogatott üdülőhelyen legfeljebb a szúnyogoktól kell tartani, mindenképpen vegyetek helyi citromolajos szúnyogirtót (Citronella). Én bárabban eszek bármit Thaiföldön az utcán, mert ott minden frissen készül, szerintem egy hazai gyorsétterem (Don Pepe, kínai fényévekkel veszélyesebb).

2014. jan. 16. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
18%

Tájföld? Normális vagy már bocsánat?! Európai kisgyermeket elvinni az univerzum leges legmocskosabb helyére???? ESZEDNÉL VAGY? Vidd indiába és itasd a folyókból -.- Tudod, megpusztul egy egyén, tutajra teszik a folyóra, meggyújtják oszt had menjen..Az elszenesedett hulla meg felakad a folyóparton és ott rothad... guszta mi? 2 méterrel a hullától meg fürdenek és még a kajába való vizet is onnan szedik ..

Szerinted milyen erős a gyerek immunrendszere? Felnőtt embereket is padlóra tesz az ottani tüsszentés....

2014. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem az utolso nem normalis, mar bocs...,ennyit mar regen rohogtem!:DDDDDD

Nyugodtan menjetek, annak a velemenyere hallgass, aki mar volt kint, akik meg meg Thaifold kozeleben sem jartak, azok csak irigysegbol irkalnak baromsagokat.Le lehet pontozni nyugodtan!:D

2014. jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az 5-ös válaszoló egész nyugodtan visszaülhet az iskolapadba, mert bizonyára hiányzott azokról a földrajzórákról, ahol Ázsiát tanulták. India meg Thaiföld között annyi különbseg van, mint Budapest és Las Vegas között, azt azert leírom segítségképpen, hogy természetesen Thaiföld javára!
2014. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!