Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi pénzt érdemes 10 napos...

Mennyi pénzt érdemes 10 napos svájci utazásra vinni?

Figyelt kérdés
A repülőjegy már megvan, azon túl egy becsült összeg kellene, hogy mennyit érdemes vinni, az árakról csak annyit tudok, hogy magasak, de semmi konkrétumot. Szállás, vonatjegy/buszjegy, múzeumokba belépők, kaja, költőpénz így együtt kb. mennyire jön ki?
2011. márc. 22. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
szallas 200 ezer belepok 50 ezer kaja 50 ezer 350 ezret vigyel kb
2011. márc. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 PT-Daniel ***** válasza:
Elözö kb. realisan irta le. De nagyban függ az igenyektöl is. Felsö hatar a csillagos eg. Sporolni Svajcban meg csak a bankokban erdemes ;)
2011. márc. 23. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkét válaszolónak, az igényekből le lesz faragva, ez igencsak... sok.
2011. márc. 23. 10:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Atyám fia!!!!

Én szinte ingyen szoktam vonattal kijárni Svájcba és egyáltalán nincs olyan messze Svájc, hogy oda repülővel kelljen menni

De nem elég, hogy a kérdező ilyen közelre repülővel megy még olyan tanácsokat írnak neki, hogy több százezer forint meg stb..


ha nem vagytok igényesek akkor a belépőkre meg kajára csak kicsivel kell több mint ha magyarban lennél, meg ezenkívül kell találni az olcsó helyeket!!!!!

szállással ugyanígy van

a belföldi vonatjegyek azok drágák, pl Zürich Basel egy útra 70 frank kb a jegy

a szuvenírek sem sokkal drágábbak mint pl ausztriában, ha nem veszel minden faluban egy köcsögöt meg órát akkor pár ezer ft elég

a hegyek között is a legdrágább a vonat, ott csak egy helyjgegy több ezer ft


sztem 10 ezer de max 20 ezer ft/fő/éj-ért minőségi szállást kapsz, de olcsóbb panziókban még ötezer ft alatt is lehet


persze ezt most azért írtam, hogy nehogymár azt higgyék, hogy csak rongyrázás mellett lehet utazni

2011. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Harmadik: köszi. :) Nem egy fenemód flancolós/költekezős utazásra készülök, meg nem leszek teljesen magamra utalva anyagilag, csak azért nyilván nem szeretnék a helyi ismerős nyakán élősködni. Repülőjegyet akciósan tudtam szerezni, nem olyan sokkal drágább, mint a vonat, viszont sokkal gyorsabb. :D
2011. márc. 23. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!