Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Biztonságos Észak-Koreába...

Biztonságos Észak-Koreába repülni?

Figyelt kérdés
Mindig is el akartam menni,minden tudok róla. El akarok menni oda. Attól félek,hogy nem engednek ki stb....

2014. jan. 21. 14:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
92%
szerintem be se nagyon engednem, nem még ki
2014. jan. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
9%
Oda közlekednek nemzetközi repülőjáratok? Budapestről is?
2014. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Repulni Peking es Phenjan kozottt lehet, az Air Koryo jarataval.

Szerintem nincs felnivalo normal szervezett utakkal, az o erdekuk hogy a turista koltse a penzet.


Azt irod tudsz rola "mindent". Akkor mondd mar meg nekem, mi a banat elonyuk szarmazna belole ha nem engednenek ki?

Ha viselkedsz, nem politizalsz (legalabbis nem ellenuk), es nem provokalod oket, akkor senkinek nem lesz veled semmi baja.

2014. jan. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak szervezett utak esetében lehet kijutni oda. Akkor sem tudsz sok mindent látni az országból, csak a 'kirakatot'. Fegyveres őrök fognak rátok vigyázni, miközben a várost nézitek. Nem szabad sehol szabadon mozogni, legfeljebb a hotelben.
2014. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

"Oda közlekednek nemzetközi repülőjáratok? Budapestről is?"

Nem nem közlekednek az EU-ból, főleg nem Budapestről..


Pekingből tudsz repülni szervezett uton keresztül, ahogy mások is irták. Nem, nem biztonságos oda repülni, akkor inkább vonattal. Az Air Koryo már több éve kivan tiltva az EU-ból, komoly biztonsági hiányosságok miatt. Fekete listás társasággal nem ajánlott repülni, persze nem hiszem, hogy lezuhan, de én nem kockáztatnék.

2014. jan. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
7%
Igen. Teljesen biztonságos odarepülni. Ott lenni már nem annyira biztonságos, de odamenni, meg visszajönni igen.
2014. jan. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Biztonságos odarepülni, az Air Koryo-nak a 80-as évek óta csak három halálos balesete volt, pedig viszonylag gyakran repülnek, pár éve meg még Moszkvába is volt járatuk.


Ott lenni meg főleg biztonságos. Észak-Korea bizonyos értelemben a világ legbiztonságosabb országa, olyan szigorú a kontroll a társadalom felett, hogy bűnözés úgymond nem létezik, az állam turistakísérői meg kb. térden csúsznak előtted, csak költsd ott a valutádat.

2014. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Csak ha véletlenül lefotózol valamit amit nem kéne, akkor már be is börtönöztek. Én nem merném betenni oda a lábam. Én is szívesen szétnéznék, de nekik az ember élet nem jelent semmit, így nem érezném magam biztonságban. Akkor sem ha a turisták 99%-a túl is éli.
2014. jan. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
6%

en jartam ott es nem volt veszelyes.

negy napig oda repulovel vissza vonattal pekingbol.

2014. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Egyáltalán nem veszélyes. Én jobban félnék valamelyik nyugat-európai nagyvárosban, mint Észak-Koreában. Az már más kérdés, hogy csak szervezett úton juthatsz be, ami egy vagyonba kerül, és ugye kérdéses, hogy megéri-e. A repülőúttól sem kell tartani, a legfrekventáltabb pekingi járaton már Tu-204-esek repülnek, amiket 2007-ben újonnan vett a légitársaság. Az sem igaz, hogy csak Pekingbe repül az Air Koryo, vannak járataik Moszkvába, Bangkokba, Kuvaitba és Kuala Lumpurba is többek között. Turistaként persze a legvalószínűbb, hogy a pekingi járattal fogsz Phenjanba érkezni,
2014. jan. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!