Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Milyen ételeket vegyek Japánba...

Milyen ételeket vegyek Japánban, ami olcsó is, és finom (ehető)?

Figyelt kérdés
Csoporttal szándékozok menni, de nem biztosítanak ételt. Miket vegyek?

2014. márc. 19. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon olcsón szeretnéd megúszni, akkor Big Mac, vagy Whopper menüt :)
2014. márc. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a hamburgert, se a gyrost és társait, max. hot dogot.
2014. márc. 19. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kedvencem a Soba (ejtsd szoba) tészta volt, olcsó, finom, laktató, tipikusan japán és nagyon sok helyen árulják. De ha már mész, tájékozódj: milyen tipikus japán ételek vannak és kóstold végig őket, hogy ott hogyan készítik.
2014. márc. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aki szereti a japán konyhát, annak nem lesz ez gond, ha pedig nem szereted akkor marad a meki. Én odavagyok a japán konyháért, csak miso levest főzök itthon is. Ha a hal, tengeri herkentyűk nem jönnek be, akkor azt hagyd ki, az algák nagyon finomak, van ami kicsit erősebben tenger ízű, azok a kedvenceim, de azt általában mindenki megeszi a magyarok közül. Talán a natto az kicsit kiveri a biztosítékot, majd meglátod, hogy ízlik-e. Az édességek néha nagyon édesek, néha pedig semennyire, azokat én sem szeretem annyira.
2014. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Japánban nagyon könnyű minőségi ételt szerezni, az utcák tele vannak kis kifőzde szerű éttermekkel ahol rengeteg féle ételt árulnak olcsón, és jó minőségű alapanyagokból van, szóval nem kell félni. Lehet menni izakayákba, amik mindenhol megtalálhatóak az országban, igazából ez egy olyan "bár" szerűség ahova az emberek inni járnak be általában de ételeket is lehet kapni +tradicionális. A japán ételek egyáltalán nem csak tengeri herkentyűkből meg rizsből állnak, a kushiyaki meg a yakitori elég hasonlóak, az első grillezett zöldségek és húsok nyárson, utóbbi grill csirke nyárson. A kaarage például hasonlít a csibefalatokhoz, de nagyon sok féle csirke és marha ételük van csak szét kell nézni. A vegetáriánusoknak sokkal nehezebb dolguk van, mert nem igazán vannak vega kaják. Rament, yakisobát stb. találsz bárhol és teljesen más, mint amiket itthon ramen meg yakisoba név alatt árulnak. De akár belehet menni egy seven elevenbe és veszel valami előrecsomagolt salátát vagy szendvicset (ezek is teljesen jók, frissek). Rengeteg cukrászda és kávézó van, pékségbe pedig mindenféleképpen menj be mert uhh nagyon jó dolgokat lehet kapni.

Egy kávézó: https://www.youtube.com/watch?v=V1L8tcSOMWA

Egy pékség: https://www.youtube.com/watch?v=PANjUa4YA3I

2014. márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

milyen kérdes az, hogy ehetö-e?

azt is emeberek eszik meg!

2014. júl. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!