Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Drága vagy olcsó virslit...

Drága vagy olcsó virslit vesztek? Melyik ami ehető és még finom főzés után is nem esik össze? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ennél jobb nincs, legalábbis az én igényeimnek ez felel meg (magas hústartalom, jó íz)


a jónak tartott, az úgynevezett juhbeles virslik ehetetlenek, mert melegítés után olyanok lesznek, mint a kifordított kerékpár gumi.


a legolcsóbb, 1 kilós kiszerelésű virslik pedig szinte csak vízből és emulgeálószerből állnak, lágyak, rosszak.

2012. dec. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A Kométa kb. kilós kiszerelésű virslijeit szoktuk venni, azok nagyon finomak, mondjuk akciósan 1300 forint kilója.
2012. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vennék olcsó virslit...Képzeld el ha a hús kilója 1300 ft a virsli kilója meg 300 mennyi hús lehet benne? Semennyi!

Nem is volna szabad árulni!!

Nekem a párom ausztriából szokott hozni füstölt frankfurti virslit, és enyhe füstös krinolint.Ők még beleteszik az anyagot,úgy mint itt régen..De most!!....siralmas a magyar húsipar termékei!!!

2012. dec. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszömöm !!! Évek óta nem vettem virslit Szilvesztere ,mert kb 8 éve vettünk akkor elég drágán 1500 ft / kg volt vettünk 3 kg nagy társaságnak.Rá jöttünk ,hogy ilyenkor Szilveszter táján a mennyiségi termelés a hús gyárakban a minőség rovására megy.. Meg főztük és ehetelen volt sem ízre sem állagra nem volt jó.

Igy rá szoktunk a hurka -kolbász variációra : Este vendégek lesznek és még kellenne venni virslit hátha valaki nem akar hurkát kolbászt enni ..

köszönöm mindenkinek..

2012. dec. 31. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
frankfurti virslit szoktam, most a sparban le van árazva 1000 ft-ra.
2012. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!