Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Hány nap alatt járható be...

Hány nap alatt járható be Peking, illetve Tokió? Úgy értem, hogy a főbb turista látványosságok. Vagyis hány napra lenne érdemes kiutazni az említett városokba? Az árak milyenek? Nem kell semmi luxus, hátizsákos egyetemistaként mennék.

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy ősztől Koreában fogok tanulni egy szemesztert. Gondoltam, ha már ott vagyok érdemes lenne megnézni 1-2 környező országot is, mert elég jó áron vannak a repjegyek. Konkrétan Peking és Tokió érdekelne.

2014. máj. 10. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hááát. Tokió egy 12 milliós nagyváros. Ha normálisan meg akarod nézni akkor sok idő kell. Szerintem nem az utikönyvek által sulykolt helyeket kell egy városban megnézni. Vagy legalábbis nem csak kizárólag azt. De menj el amennyi időre tudsz minden ott töltött perc jó lesz.
2014. máj. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Pekingben 21, Tokyoban pedig 13.5 millioan elnek. Szemely szerint csak az elobbibe voltam 1 hetig es nem igazan volt eleg. Leszukitve eleg egy het, de inkabb 10 napot ajanlok. Ha szereted az azsiai legkort es voltal mar arra, akkor egy het biztosan keves lesz.


Egyebkent inkabb Shanghai-t javasolnam Peking helyett.

2014. máj. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!