Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit érdemes megnézni/csinálni...

Mit érdemes megnézni/csinálni Ingolstadt környékén?

Figyelt kérdés
Sulival megyek, fogadó családnál leszek, és igazából ők döntik el, hova megyünk, de pl. ti mit néznétek meg? Esetleg valami különleges kaja amit meg kell kóstolni ott? :D Szép helyek? Illetve még egy kérdésem lenne: mennyire lehet látni onnan azokat a repülőket, amik Münchenben szállnak le/fel? Alacsonyabban szállnak? Előre is köszönöm!:) (Utolsó kérdésem fontos lenne.)

2014. jan. 16. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát München egy kicsit odább van, meg dombos vidék is, szóval nem biztos, hogy látni fogod a repülöfelszállásokat. De északról délre ott mennek el a repülök--->Berlinböl, drezdából, lipcséböl...Mallorkára...:)


A link alatt böngészve megismerheted a várost egy kicsit, hogy legyen fogalmad.


[link]

2014. jan. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! De azért mondjuk azok a gépek, amik Münchenbe szállnak fel/le alacsonyabban repülnek ott, nem? Vagy ezt csak én gondolom, és nincs olyan közel hozzá, hogy még lejjebb repüljenek?
2014. jan. 16. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Ingolstadt-München rep.tér távolság légvonalban is legalább 50 km. Mintha Ceglédről néznéd Ferihegyet kb.

A bajor perecet mindenképp kóstold meg, szuperjó sütik vannak, zsemlegombóc erdei gombamártással pl. Nem messze van Neuburg a.d. Donau, szerintem érdemes megnézni. És a Dunát is meglátogatni valahol, más mint Bp-en. Ha több időt vagy kint, akkor rábeszélni őket, hogy Münchenbe, Nürnbergbe vagy Regensburgba tegyetek kirándulást.

2014. jan. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, szóval ott se látok sokkal többet a repülőkből mint itthon. És köszi a tippeket, szeretnék Münchenbe is elmenni, remélem valami jó helyre megyünk majd. Szerintem a Dunát is meg fogjuk nézni, talán a sulival. Köszönöm a válaszokat, ha még valaki tud valami írni, akkor azt megköszönném
2014. jan. 17. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!