Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Jártál-e már Thaiföldön?...

Jártál-e már Thaiföldön? Hogyan szervezted meg az utazásodat? Mi hagyott maradandó nyomot Benned az utazás során látottakből, tapasztaltakból?

Figyelt kérdés

2014. jún. 21. 06:35
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Igen, többször. Vettem a neten rep. jegyet, foglaltam szállást és mentem. A kérdés második felére nehéz válaszolni, Thaiföld nagyon változatos sok mindent tud adni így sok minden hagy nyomot az emberben.
2014. jún. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%

sokszor voltam már kint, bejártam egyszer hátizsákkal is, de a legszebb része ko samui [link]

azt ne hagyd ki

2014. jún. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Mi utazási irodában foglaltuk le kulon a rep.jegyet és kulon a szállásokat, egy hetet voltunk Bangkokban és egy hetet Koh Samui szigetén, gyonyoru, érdemes elmenni, az emberek nagyon kedvesek, sok látnivalo van, nem is nagyon strandoltunk, mindig mentunk valahova, maradando nyom:ketten mentunk és hárman jottunk haza :-D
2014. júl. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
42%
Utazási irodát hagyd ki. Spórolsz vele 20%-ot. Vannak kint magyarok, inkább vedd fel velük a kapcsolatot.
2015. dec. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!