Kezdőoldal » Utazás » Ázsia » Tudnak. Van itt olyan ember...

Tudnak. Van itt olyan ember aki fanatikusan rajon az utazasaert - fuggetlenul attol, hogy valaha is utazott e vagy sem? Ezt a kerdest ugyan a napokban mar kiirtam es kaptam is eddig csekely 3 valaszt, .

Figyelt kérdés

...de olan szandebol irtam ki, hogy valakit megismerjek ez ugyben es nem csak hasonlo dolgokat irjon amelyeket az atlag emberek gyakran nem Tehat, keresem olyan ember ismeretseget akinek fo erdeklodesi kore az utazas. Azert a termeszet eros szeretete is fontos lenne. Az persze nem eleg, hogy valaki utazik, illetve szeretne utazni, de teljesen mak olyan dolgokban amelyek azert eleg alapvetoek.

Aki tehat nem tudja, hogy Iran illetve Irak az ket (meglehetosen) kulonbozo orszag,illetve meg van gyozodve arrol, hogy Sydney az Ausztralia fovarosa, Londonba utazva nem akarja kihagyni az Eifel torony meglatogatasat, azt hiszi, hogy az amerikaiak egy meglehetosen okos nep,

valamint Magyar orszag a legszebb orszag avilagon, a legvendegszeretobb emberekkel, a Magyar a legszebb himnusz, a Magyar konyha vilagelso....ilyen emberek valaszat nem varom.



2014. jún. 22. 13:00
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocs a fennt elkovetett betuk kihagyasaert, csak most vettem oket eszre miutan nem tudok rajtuk valtoztatni. Elfelejtettem ellenorizni a veglegesites elott.

A 'Tudnak' is az elejen valahogy ott maradt hibasan.

2014. jún. 22. 13:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Van.
2014. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mirre vagy kiváncsi.. Amiket leírtál kb. mindenki tudja ha nem akkor meg kb. nem érdekli az egész. Kiv. azt, hogy az amarikaiak buták, ez általánosítás.


Van akinek a magyar konyha a legjobb van akinek a francia stb.. Nem vagyunk egyformák. Ha valakit nem érdekel más ország kultúrája, akkor nemérdekli. Nem egy nagy ügy..

Az pedig nagyon nem igaz, hogy az átlag embert nem érdekli az utazás. Az emberek többségre rajong az utazásért. Lehet, hogy valakinek nincs pénze elmenni külföldre, de minden hétvégén megy valahová a közelbe. Sokan érdeklödnek az országok iránt is, emlékszem gimiben többen is voltunk akik turizmus felé akartunk elmenni tovább tanulni és állandóan különbözö helyekröl beszélgettünk.

2014. jún. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én sem teljesen látom át mire vagy kíváncsi, mindenesetre írj ha valami kérdésed van. Elég sok helyen jártam már, három hét múlva két hónapra kína-thaiföld-kambodzsa-vietnám térségbe utazom backpackingelni. Természetről annyit, hogy a WWF-nél dolgozom :)


üdv

2014. jún. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!